Innobreathe pro dušné koně

Neohodnoceno
Značka: Stiefel
960 Kč / ks

Zvolte variantu

Systém INNOFOGGER pro rozstřikování přírodního aerosolu s eukalyptem pro dušné koně, do prašných stájí nebo pro koně s potížemi s dýcháním.. 

Pro cílené použití je přístroj  INNOFOGGER vybaven senzorem pro rozpoznání dne a noci. Máte možnost výběru ze dvou režimů: Den a noc nebo Trvalý provoz. Přístroj nabízí možnost zvolit interval rozstřiku  5, 10, 15 nebo 30 minut. 

INNOFOGGER působí optimálně ve stájích, místnostech i na volných venkovních plochách. Pro nejlepší působení umístěte přístroj na nejvyšší možné místo. Montáž přístroje je velice jednoduchá.

V závislosti na zvoleném umístění vystačí jeden přístroj na pokrytí cca 40 m².

 

Kromě využití systému innofogger je třeba uzpůsobení prostředí, ve kterém kůň žije, tj. mimo jiné zajištění dostatečného přísunu čerstvého vzduchu a omezení pobytu v prašném prostředí. 

Detailní informace

Varianta: automatický systém INNOFOGER
Skladem
Můžeme doručit do: 24.3.2023
960 Kč / ks

Detailní popis produktu

Náplň tvoří vyměnitelná tlaková nádobka INNOBREATH s náplní přírodní esence s eukalyptem. Účinek je založen na působení éterických olejů na organismus, které je známé již od pradávna.  

  • Ke zlepšení prostředí a vzduch ve stájích a místech s vysokou koncentrací koní.
  • Éterické oleje působí pozitivně na dýchací systém a mohou být prevencí dušnosti a dalších problémů způsobených ustájením či povětrnostními podmínkami.
  • Zlepšuje pohodu zvířat.
  • Je přispůsoben k použití ve ve vnitřních prostorách.
  • 100% přírodní olej z eukalyptu 
  • Náplň lze lze použít samostatně jako sprej nebo v systému INNOFOGGER pro automatické rozstříkávání 
  • Náplň vydrží až 3 měsíce
  • Top kvalita Made in Germany


INNOBREATH je složen pouze z přírodních rostlinných látek. Spolehněte se na přísně kontrolovanou kvalitu těchto produktů při distribuci i výrobě.

Nádobka 0,25l.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: