Pawbo iPuppyGo

Neohodnoceno
Značka: Pawbo
1 790 Kč / ks

Zvolte variantu

Na zdravý život vašich mazlíčků lehce dohlédnete s nejnovějším monitorem aktivity od Pawbo. iPuppy Go o průměru 35 mm s nízkou hmotností připevníte na obojek vašeho miláčka pomocí kousku pružné gumy a na váš smartphone dostáváte údaje o množství spánku, pohybové aktivitě i náladě vašeho chlupáče. Propojení s vaším telefonem funguje prostřednictvím Bluetooth a monitor vydrží v provozu až 6 měsíců. 

 

 

 

Detailní informace

Varianta: červená
10 dní
1 790 Kč / ks

Detailní popis produktu

Na zdravý život vašich mazlíčků lehce dohlédnete s nejnovějším monitorem aktivity od Pawbo. iPuppy Go o průměru 35 mm s nízkou hmotností nosí váš miláček pomocí kousku pružné gumy na obojku a vy dostáváte na váš smartphone údaje o množství spánku, pohybové aktivitě i náladě vašeho chlupáče. Propojení s vaším telefonem funguje prostřednictvím Bluetooth, kdy je aplikace zdarma ke stažení. Monitor aktivity vyhodnocuje údaje každou hodinu, index nálady Vám umožní zjistit, zda jsou vaši mazlíčci šťastní a nadšení, nebo mají špatný den, když jste pryč. iPuppy Go nabídne i počítadlo kroků, které dokáže odhalit další údaje jako jsou spálené kalorie nebo množství spánku v době nečinnosti. Aktivita je v aplikaci, uvedená v grafu, rozdělena na hodiny den a vysokým pruhem ukazuje počet kroků vašeho psa. V monitoru aktivity iPuppy Go je schována i funkce zaměřena na zlepšení procházky se psem, kdy se na obrazovce s mapou a vaší polohou objeví na cestě poklad o virtuální i skutečné ceny se třemi úrovněmi, které můžete vyhrát. iPuppy Go je poháněn mincovou baterií CR2032, která vydrží v provozu až 6 měsíců. O nízké spotřebě baterie Vás upozorní aplikace. 

Hlavní funkce:

  • Dohlíží na zdravý režim vašeho zvířete
  • Vyhodnocuje čas strávený pohybovou aktivitou
  • Vyhodnocuje množství spánku
  • Poskytuje doporučení pro zdravý režim
  • Vyhodnocuje podíl zkonzumované stravy
  • Na základě všech činitelů upozorní na fyzickou i psychickou kondici mazlíčka
  • Nízká spotřeba baterie - vydrží až 6 měsíců, aplikace upozorní na nízkou hladinu baterie
  • Rozměry: 6,5 × 6,5 × 3,5 cm, váha 300 g

 

 

Pokud jde o synchonizace iPuppyGo, je to zcela jednoduché. Stačí otevřít aplikaci, klepnout na ikonku aktualizovat a během deseti sekund se data aktualizují. Aplikace iPuppy Go je zdarma ke stažení pro IOS a Android

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PSI
Rozměr: 6,5 × 6,5 × 3,5 cm
Nabíjení: Baterie
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro kočky
Napájení: baterie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: