Premin Digestive - pro zdravé trávení

Neohodnoceno
Značka: Premin
1 590 Kč / ks 415 Kč / ks od 415 Kč / ks 1 420 Kč bez DPH 371 Kč bez DPH od 371 Kč bez DPH
Do 2-5 dnů Do 2-5 dnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
7.3.2024 7.3.2024 Zvolte variantu

Doplňkové krmivo je určené pro koně v zájmovém chovu pro zlepšení trávení a jako prevence před poruchami trávicího traktu. Výtažky z rostlin čeledi papaveraceae napomáhají trávení živin a blahodárně působí na sliznici střeva. Saccharomyces cerevisiae zlepšuje trávení vlákniny a proto i využití ostatních živin z krmiva je efektivnější. Vitamin B1 je důležitý pro správnou činnost trávicího traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo je určené pro koně v zájmovém chovu pro zlepšení trávení a jako prevence před poruchami trávicího traktu. Výtažky z rostlin čeledi papaveraceae napomáhají trávení živin a blahodárně působí na sliznici střeva. Saccharomyces cerevisiae zlepšuje trávení vlákniny a proto i využití ostatních živin z krmiva je efektivnější. Vitamin B1 je důležitý pro správnou činnost trávicího traktu. Obsahuje mimo jiné: extrudovaný len, výtažky z bylin, kvasinky, vitamin B1, kyselý uhličitan sodný

Dávkování: Dospělí koně 50g na kus a den. Hříbata 25g na kus a den.

Balení: 1kg a 5kg balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro podporu a péči o trávící soustavu koně
Určení: Trávení, Průjem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Premin® - Česká minerální a doplňková krmiva pro koně

Výrobce značky Premin -  VVS Verměřovice se může pochlubit již padesátiletou historií.   V roce 2006 chtěli pro svého dostihového mladíka Childe Harolda jen tu nejlepší výživu. Podle poznatků a povědomí o výživě zvířat, kterou ve VVS měli, připravili recepty doplňků výživy. Tím VVS pootevřeli dveře do zcela nového, odvětví, do výživy koní. Nezůstalo totiž jen u Childíka, VVS se rozhodli  se v tomto segmentu uplatnit. 

Dnes se formulacím receptur věnuje tým profesionálů, odborníků na výživu a veterinárních lékařů. Zpětnou vazbou je především zdraví a výkon koní. Výhodou VVS a tedy naší značky Premin je i dokonalá výrobní technologie, která zaručuje stoprocentní dosledovanost všech komponent, které se procesu výroby účastní.  VVS využívá, jako jediní v České republice RFID technologii. Míchací a balící zařízení, dílem robotické, patří rovněž k tomu nejmodernějšímu, co na světě existuje.

VVS Verměřovice s.r.o.

Počátky výroby minerálních krmných doplňků ve Verměřovicích se datují na listopad roku 1970. Tvůrci jejich prvních receptur byli významní profesoři a vědečtí pracovníci, kteří významně ovlivnili výživu zvířat. Začínalo se s výrobou tzv. MIX mléka, později se přidala výroba minerálních krmných přísad a nakonec premixů.
Od listopadu 2013 je VVS Verměřovice držitelem certifikátu GMP+B1 pro oblast "Výroba minerálních krmiv, doplňkových krmiv a premixů pro zvířata a obchod s krmnými surovinami a doplňkovými látkami."