Repelent RP1 Ultra ekonomické balení - Ultrasilný sprej pro koně a jezdce

Neohodnoceno
Značka: Stiefel
2 786 Kč / ks 2 302 Kč bez DPH
Na dotaz
Varianta

Stiefel's RP1 Insect Stop ULTRA repelent pro koně 
Vysoce účinný repelent proti hmyzu s ještě silnější ochranou před mouchami a klíšťaty podle biocidních předpisů. Aktivní složka Icaridin nabízí vašemu koni ochranu po celé hodiny. Pro koně i jezdce.
Lahvička s rozprašovačem vám umožní snadno aplikovat produkt na velké plochy. Zvláště účinný v kombinaci s gelem RP1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stiefel Repelent RP1 ULTRA - účinný sprej pro koně a jezdce bez zápachu. Hodiny trvající ochrana proti obtížnému hmyzu  pro koně i pro jezdce  Chrání před hovady, muchničkami, komáry a klíšťaty.

Vyzkoušené složení  jako v repelentech RP1,  ale s vyšší koncentrací účinné látky! 

Přípravek neobsahuje zakázané látky dle antidopigových pravidel FEI 2021.

Repelent RP1 Ultra se prodává jako sprej v 500 ml lahvi s rozprašovačem, pro větší spotřebu je vhodné zakoupit ekonomické balení v kanystru 2,5 l. 

POUŽÍVEJTE REPELENT BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.

Číslo schválení: MZDR 1819/2018/SOZ

VAROVÁNÍ. Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte opatření proti výbojům statické elektřiny. Chraňte před slunečním zářením. Skladujte na dobře větraném místě. Odstraňte obsah/obal odevzdáním ve sběrně nebezpečného odpadu. Nevylévejte do kanalizace.

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Neaplikujte pod sedlo před ježděním, pod těžkou deku nebo pod oblečení. Neaplikujte na otevřená poranění nebo poškozenou kůži. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nevdechujte aerosoly. Pouze pro vnější použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STIEFEL - Po 30 letech na trhu je Stiefel stále nejlepší volbou pro koně.

Stiefel je inovativní výrobce, který vyrábí krmivo, krmné doplňky a produkty k péči o koně. Produkty zn. Stiefel jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků. Na národní i mezinárodní úrovni jsou přijímány a používány nejen sportovními jezdci, ale také v amatérském sportu a mezi majiteli a chovateli koní. 
Vysoce kvalitní suroviny a udržitelnost jsou základními kameny společnosti Stiefel. Stiefel používá vysoce kvalitní produkty, které jsou zpracovány nejmodernější technologií. Při výběru našich surovin dbáme na zboží bez GMO a udržitelné pěstování.

Mezi produkty značky Stiefel naleznete přípravky pro podporu pohybového aparátu, dýchaní i trávení. Ze široké škály produktů lze také vybírat přípravky pro péči o kopyta či srst a hřívu.