E-Power liquid

Neohodnoceno
Značka: Stiefel
1 128 Kč / ks 981 Kč bez DPH

Zvolte variantu

E- power liquid - Přídavek energie s vitamínem E pro lepší výkon a kondici, také pro chovné klisny a hřebce.

Tento přídavek energie s vitamínem E, selenem a lysinem je speciálně navržen pro sportovní a výkonnostní koně, ale také pro chovné klisny a hřebce. Obsahuje vysoký podíl vitamínu E, selenu a lysinu, které jsou důležité pro optimální výkon a kondici koní. Nedostatek těchto látek v krmení může vést ke snížení výkonnosti, svalovým problémům a tenzím.

Vitamin E je antioxidant, který pomáhá chránit tělo koně před oxidačním stresem, který může vznikat při vysoké zátěži nebo stresových situacích. Selén je minerál, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a také pro zdraví svalů a kloubů. Lysin je esenciální aminokyselina, která je důležitá pro správnou funkci svalů a také pro růst a regeneraci tkání.

Tento přídavek energie je ideální pro koně, kteří potřebují vyšší dávku vitamínu E, selenu a lysinu než je dostupné v běžném krmení. Pravidelné krmení tohoto produktu může pomoci vyrovnávat a působit preventivně proti nedostatku těchto látek v krmení a také přispět k celkovému zdraví a výkonu koní.

Detailní informace

Varianta: Láhev s dávkovačem, 1 l
Skladem
Můžeme doručit do: 9.6.2023
1 128 Kč / ks
981 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro koně.

S vitamínem E 100.000 mg, zinkem 100 mg, selenem 20 mg

SLOŽENÍ: 1,2-Propandiol, propionát sodný, dextrosa

DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1L VÝROBKU: Výživové a fyziologické DL: Vitamin E 100 000 mg, Zinek – E6 Chlorid zinečnatý monohydrát 100
mg, Selen – E8 Selenan sodný 20mg, L-Lysin-Monohydrochlorid 2,00 %

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Vlhkost 60,00 %, hrubý protein 2,05 %, vláknina 0,00 %, hrubé oleje a tuky 18,55 %, hrubý popel 0,55 %

KRMNÝ NÁVOD: Velký kůň: (600 kg): 20 ml denně (1 l = dávka na cca 50 dní)

                             Malý kůň: 10 ml denně

Vzhledem k vysokému obsahu selenu může být podáno maximálně 30ml tohoto doplňkového krmiva denně!

Neobsahuje zakázané látky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STIEFEL - Po 30 letech na trhu je Stiefel stále nejlepší volbou pro koně.

Stiefel je inovativní výrobce, který vyrábí krmivo, krmné doplňky a produkty k péči o koně. Produkty zn. Stiefel jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků. Na národní i mezinárodní úrovni jsou přijímány a používány nejen sportovními jezdci, ale také v amatérském sportu a mezi majiteli a chovateli koní. 
Vysoce kvalitní suroviny a udržitelnost jsou základními kameny společnosti Stiefel. Stiefel používá vysoce kvalitní produkty, které jsou zpracovány nejmodernější technologií. Při výběru našich surovin dbáme na zboží bez GMO a udržitelné pěstování.

Mezi produkty značky Stiefel naleznete přípravky pro podporu pohybového aparátu, dýchaní i trávení. Ze široké škály produktů lze také vybírat přípravky pro péči o kopyta či srst a hřívu.