Givesta M.H. alias Vlastička

Givesta M.H. 2011, Uphill, Tuschinsky, KWPN 
 
Nejkrásnější, nejhodnější, nejzkušenější, nejúspěšnější a další mnohá nej má naše týmová jednička Vlastička (Givesta M.H.). Vlastička ráda jí a spí, pokud by to šlo, tak prosím najednou.
Se svojí jezdkyní Veronikou Sedláčkovou jsou dokonale sehraná dvojka. Jedna pro druhou udělají vše. V roce 2021 získaly v kategorii dětí titul mistr ČR, vyhrály CDI Brno 2021, CDI Goessendorf 2022, CDI Olomouc 2022. Ve světovém FEI žebříčku kategorie děti dokonce dosáhly na stupínek č. 3.  
Vrcholem sezóny 2022 byla účast na Mistrovství Evropy v Maďarsku. V týmové soutěži dosáhli společně s Aličkou Hubáčkovu a Aničkou Křížovou historického úspěchu a obsadili 5. příčku. Mezi jednotlivci se Veronika s Vlastičkou probojovaly do velkého finále a obsadili 17. místo. 
 
V roce 2023 se Veronika přehoupla do vyšší věkové kategorie mezi juniory. S Vlastičkou se neztratily a na MČR získaly bronz v kategorii mladších juniorů. Na konci sezóny přidali 2. místo ve finále české drezurního poháru. Za své výkony v roce 2023 byla Veronika oceněna 2. místem jako jezdec roku v kategorii drezura  - mladší junioři. 
 
Vlastička jakožto vrcholový sportovec využívá výhody: NAF M power pro růst svalové hmoty, Premin BOSWELLIA, Dolophyt pasty