Givesta M.H. alias Vlastička

Givesta M.H. 2011, Uphill, Tuschinsky, KWPN 
 
Nejkrásnější, nejhodnější, nejzkušenější, nejúspěšnější a další mnohá nej má naše týmová jednička Vlastička (Givesta M.H.). Vlastička ráda jí a spí, pokud by to šlo, tak prosím najednou.
 
Se svojí jezdkyní Veronikou Sedláčkovou jsou dokonale sehraná dvojka. Jedna pro druhou udělají vše. V roce 2021 získaly v kategorii dětí titul mistr ČR, vyhrály CDI Brno 2021, CDI Goessendorf 2022, CDI Olomouc 2022. Ve světovém FEI žebříčku kategorie děti dokonce dosáhly na stupínek č. 3. 
 
Vrcholem sezóny 2022 byla účast na Mistrovství Evropy v Maďarsku. V týmové soutěži dosáhli společně s Aličkou Hubáčkovu a Aničkou Křížovou historického úspěchu a obsadili 5. příčku. Mezi jednotlivci se Veronika s Vlastičkou probojovaly do velkého finále a obsadili 17. místo. 
 
Přes zimu se dvojice připravuje na společný vstup do kategorie juniorů a úrovně "S".  Vlastička už "S" cviky zná, pro Verču je to úroveň nová. Držíme jim palce, aby se i v nové kategorii opět propracovaly mezi nejlepší dvojice. 
 
 
Vlastička jakožto vrcholový sportovec využívá výhody: Pellets Metabolic Care, Extrudovaný len, NAF M power pro růst svalové hmoty, vojtěškové granule, Premin BOSWELLIA