Delgado alias Delgouš

DELGADO 2016, Daily Deal, Floriscount, westf.

Delgado se do našeho týmu přidal v roce 2021 jako čerstvě obsedlý, nedorostlý zelenáč.  Ve svých 6 ti letech zahájil plný drezurní trénink pod taktovkou Petra Miki Civišová a pomalu začal sbírat první závodní zkušenosti, body a vítězství. Celou sezónu se prezentoval na úrovni "L" , kde s Miki pravidelně dosahoval hodnocení kolem 70%. 
Důkazem jeho velkého srdce a charakteru je jeho spolupráce a působení se svou druhou jezdkyní, naší ambasadorkou, Veronikou Sedláčkovou v dětské kategorii. V duchu mládí vpřed a chybami se člověk (i kůň) učí, se dvojice zlepšovala a v Brně na MČR získala v kategorii dětí 3. místo. 3. příčku spolu také vybojovali ve finále Drezurního poháru ve Zduchovicích. 
Během roku 2022 Delgado také neskutečně vyrostl a zesílil. I přes to naštěstí stále zůstal dobře jezditelným, jemným miloušem. Pod vedením Miki se pečlivě připravil na vstup do sezóny na úrovni "S". Sezónu spolu v sedle s Miki zahájili velmi úspěšně a to několika prvenstvími a jinými pěknými výsledky blížícím se 70%.  Na podzim 2023 se přesunul do stáje a tréninku za Veronikou, kde se nyní připravují na začátek první společné sezóny na úrovni "S". 
Přejeme hodně štěstí a těšíme se na sezónu 2024.

Delgouš jede na: Premin Relax, Premin Motion, Quietex pasty