Delgado alias Delgouš

DELGADO 2016, Daily Deal, Floriscount, westf.

Delgado se do našeho týmu přidal v roce 2021 jako čerstvě obsedlý, nedorostlý zelenáč.  Ve svých 6 ti letech zahájil plný drezurní trénink pod taktovkou Petra Miki Civišová a pomalu začal sbírat první závodní zkušenosti, body a vítězství. Celou sezónu se prezentoval na úrovni "L" , kde s Miki pravidelně dosahoval hodnocení kolem 70%. 

Důkazem jeho velkého srdce a charakteru je jeho spolupráce a působení se svou druhou jezdkyní, naší ambasadorkou, Veronikou Sedláčkovou v dětské kategorii. V duchu mládí vpřed a chybami se člověk (i kůň) učí, se dvojice zlepšovala a v Brně na MČR získala v kategorii dětí 3. místo. 3. příčku spolu také vybojovali ve finále Drezurního poháru ve Zduchovicích. 

Během roku 2022 Delgado také neskutečně vyrostl a zesílil. I přes to naštěstí stále zůstal dobře jezditelným, jemným miloušem. Nyní se, opět pod vedením Miki, intenzivně připravuje na vstup do sezóny na úrovni "S". Sezónu zahájí samozřejmě v sedle s Miki, která mu bude v nových S úlohách tou nejspolehlivější oporou. Ani Veronika nezahalí a s Delgadem se na úroveň "S" připravuje. Pro oba je nicméně tato úroveň nová, a tak, než spolu opět vyrazí do obdélníku, budou ještě chvíli trénovat. 

Přejeme hodně štěstí a těšíme se na sezónu 2023.

 

Delgouš jede na: Metabolic Pellets  Horse Müsli Carrot, Premin Relax, Premin Motion

 Obrázek článku