Pasty na závody - vitamínové doplňky pro koně ve formě past

Management koně během závodní sezóny je věda. Koně je třeba dobře znát a dávat pozor na jeho aktuální kondici i rozpoložení mysli. Zatímco na začátku sezóny bychom ocenili trochu méně napětí a nervozity, ke konci sezóny podporujeme výkon a regeneraci. Samostatnou kapitolou jsou pasty na uvolnění, snížení zánětu a bolesti u namožených koní nebo koní s artrózou. U nás najdete vše, co je třeba. Velmi doporučujeme pasty značky Horse Master, které sami používáme. Na závody nevyjíždíme bez past DMG gel a DoloPhyt.  

Nejprodávanější

14 položek celkem
DMG Gel 60 ml, Horse Master - odbourání kyseliny mléčné
DOPORUČUJEME Oblíbené
216 Kč

Prevence tvorby a odbourávání kyseliny mléčné ze svalů. Vhodný při vysoké zátěži.Po těžké práci a fyzické námaze se ve svalech tvoří  kyselina mléčná, jejíž nadbytek může způsobit únavu a křeče. Obsahuje obsahuje koncentrovaný zdroj N,N-Dimethylglycine NCl.  DMG je v přírodě vyskytující se látka, která vyčerpání a únavu oddálit pomáhá. Přípravek je úspěšně využíván v rámci několika denních závodů a dostihů.

4030360
Horse Master Pro L-Carnitine zvýšení výkonu koní
Oblíbené
283 Kč

Pasta pro  zvýšení výkonnosti a energie koně. Pomáhá přeměňovat tuk na energii, snižuje degeneraci svalů a riziko zranění. Odbourává kyselinu mléčnou ze svalů a zkracuje tak čas potřebný k regeneraci. Vhodný pro široké využití.

4020180
Elektrolyt pro koně Horse Master pasta
Oblíbené
168 Kč

Elektrolyty pro koně ve formě pasty. Nahrazuje minerální soli ztracené při vyčerpání a únavě. Obsahuje také vitamíny na podporu výkonu. Vhodná k použití při horkém počasí, transportu nebo tréninku.

4030230
DoloPhyt Flash Horse Master - pomoc na závodech při namožení
DOPORUČUJEME
283 Kč

Pomoc pro namožené koňské sportovce. Úleva od bolesti a zánětu pohybového aparátu koně. Obsahuje kombinaci přírodních látek (tymián, tužebník, lékořice) s protizánětlivými účinky. Není doping. Není doping, může být podáván i během soutěží a závodů. Praktická, dobře přijímaná forma gelu. Dostupný také v tekuté formě. 

4080303
Farnam Quietex® -  homeopatické uklidnění koně
Akce Oblíbené
od 827 Kč

Zklidňující homeopatický krmný doplněk pro koně obsahující přírodní složky bez tryptofanu. Účinkuje po pouhých 2 hodinách, lze tedy použití dobře načasovat před závodem, tréninkem, nakládáním do vozíku a jinými stresovými situacemi. Je dostupný ve formě pasty nebo prášku.  Máme vyzkoušeno, doporučujeme.

87501
Magic pasta pro okamžité zklidnění koně
Akce Oblíbené
749 Kč

Pasta pro koně pro rychlé zklidnění a lepší soustředěnost.  V pastě obsahuje účinnou kombinaci bylinek se zklidňujícím efektem a vysoce biologicky dostupný hořčík. Pasta je pro velkou pomocí pro koně, kteří jsou vznětlivější a hůře se se drží v klidu například během závodů, stříhání, kování  nebo při přepravě. Pasta koně zklidní velmi rychle, přitom nemá sedativní účinky. Podává se 1 pasta hodinu až  hodinu a půl před stresovou událostí....

882
Horse Active Boost perorální pasta pro koně
DOPORUČUJEME Oblíbené
268 Kč

Pasta určená ke zvýšení výkonnosti koně, efektivnímu nastartování regenerace a rychlému návratu k plné výkonnosti. Ideální praktické balení na závody. 

NOVI133508
B - Kalm Pasta pro koně na uklidnění
Akce Oblíbené
290 Kč

Zklidňující pasta pro koně na zmírnění napětí během závodů, při přepravě nebo v jiných situacích, které jsou pro koně stresující a hůře je zvládá. Kombinace vitamínu B a L- tryptophanu ( 10 g / dávka ) je vyzkoušená, přitom není návyková a koně netlumí. Neobsahuje dopingové látky. Máme vyzkoušeno a doporučujeme.

74802
Horse Master Oral XB energetická pasta pro koně
Oblíbené
283 Kč

Energetická pasta pro koně. Užitečný pomocník při potřebě doplnit energii na závodech nebo při tréninku. Určeno také k doplnění nedostatku B-komplexu. Komplex vitamínů B hraje zásadní roli při výrobě energie. K přeměně přijaté glukózy na využitelnou energii potřebuje tělo 5 vitamínů skupiny B.Některé vitamíny B usnadňují uvolňování energie, jiné se podílejí na tvorbě nových buněk nezbytných pro transport kyslíku a živin. B6 se podílí na...

4020330
Fresh Horse gel pro podporu dýchání a výkonu na závodech
DOPRODEJ
248 Kč

Perorální gel pro podporu dýchání a proti svalové únavě koně. Ideální balení na závody. Máme vyzkoušeno jako podporu na závodech u lehce dušného drezurního koníka  a doporučujeme.Obsahuje: L-carnitin, mátové silice, anýzové silice, eukalyptové silice 

NOVI72674
Farnam Xantex ( prášek ) 1 kg - podpora dýchání dostihových koní
1 079 Kč

Homeopatický krmný doplněk pro dostihové koně. Zlepšuje dýchání dostihových koní, působí jako prevence před epistaxis (nosní krvácení). Není doping.

81712
Calmrelax pasta - hořčík pro koně na zklidnění hlavy i žaludku
Akce
1 410 Kč

Equine 74 CalmRelax je určen k použití jako krátkodobé a rychlé řešení ve stresových vypjatých situacích.  Pasta obsahuje vysoce biologicky dostupný hořčík, který v kombinaci s gelem (alginát z mořské řasy Ascophyllum nodosum (Fum. Fucaceae) vytváří ochrannou bariéru a pokrývá obsah žaludku, čímž zabraňuje žaludeční  kyselině proniknout do citlivých oblastí. Tato ochranná bariéra se pak rozpustí a vyloučí přímo ze střeva, aniž by se vstřebala...

1450
Pro podporu tvorby krve a energetického metabolismu EnerG shot
od 315 Kč

Energetická pasta pro koně na podporu výkonu a dodání energie koní. Koncentrovaná směs esenciálních aminokyselin a biologicky dostupného železa pro podpoření energetického metabolismu a tvorby červených krvinek. U velkých koní použijte 1/2 - 2 hodiny před požadovaným časem účinku.    

1256
Farnam Red Cell® Booster maximální výkon koně
283 Kč

Podpora výkonu sportovních koní na závody. Koncentrovaná pasta vitamínů a minerálů zvyšující sílu a odolnost koně. Kombinuje dávku železa v chelátové formě, L -karnitin a DMG pro lepší funkci a regeneraci svalů, vitamín E a další. Lze použít kdykoliv je potřeba doplnit energii.   

08-4020160