Vitamíny pro koně v chovu - hřebci, klisny a hříbata

Období připouštění, březosti, porod a laktace jsou období, kdy je třeba klisnám, hřebcům i hříbatům zajistit dostatek živin a to často s podporou vhodných krmných doplňků.
Doplňková krmiva pro klisny a hřebce na zlepšení reprodukčních ukazatelů. Kombinace vitaminu E a selenu v organické formě má pozitivní vliv na reprodukční orgány klisen i hřebců, podílí se na tvorbě vajíček a spermií, zvyšuje oplodňovací schopnost semena a libido u hřebců. Selen také příznivě působí na produkci mléka a zdravotní stav mléčné žlázy. 
Doplňková krmiva pro hříbata. První rok života vyžaduje obzvláštní pozornost, protože za pouhý rok má roček již 65 % své dospělé hmotnosti a téměř 88 % své kohoutkové výšky. Je nutné mu zajistit nutriční rovnováhu, aby byl zajištěn harmonický růst a aby se zabránilo růstovým komplikacím kostí a kloubů.

Nejprodávanější

13 položek celkem
premin mare pro březí a kojící klisny
Akce Oblíbené
–10 %
od 379 Kč

Minerální podpora pro březí a laktující klisny. Období březosti a kojení je pro organismus klisny náročné. Je proto potřeba věnovat zvýšenou pozornost krmné dávce a zajistit zvířeti dostatek živin včetně vitamínů. Podáváním krmiva Premin Mare přispějete k dobré kondici klisny a k dostatečné tvorbě mléka.   

+ další
42022A
Horse Master Equisport Gestation 3 kg - pro březí klisny
Akce
–10 %
od 599 Kč

Vyvážený minerální doplněk krmiva určený speciálně pro březí klisny. Obsahuje klíčové složky, které jsou důležité pro zdravý vývoj plodu a pro správnou výživu březí klisny. Nároky klisny a jejího plodu se zvyšují většinou během posledních 3-4 týdnů březosti. Minerální a vitamínová výživa matky pak hraje klíčovou roli v intrauterinním růstu a vývoji plodu. Také kvůli následné laktaci zůstávají nároky na výživu matky vysoké, až do doby...

+ další
1010330
Fertility pro plemenné hřebce
od 2 574 Kč

Fertility je produkt je určený pro podporu kondice plemenných hřebců. Zvyšuje libido, kvalitu spermií a pomáhá udržovat optimální hladinu testosteronu. Směs přírodních látek, které jsou známé svým vlivem na plodnost.  Obsahuje mimo jiné ženšen, chia semínka, spirulinu, Se, vit E, l-ysin, l-karnitin a další. Doporučuje podávat 4 - 6 týdnů před připouštěcí sezónou, lze i průběžně po celý rok.  

1447
Vitamíny a minerály pro březí klisny, hříbata a mladé koně Mare, Foal and Youngstock
Akce
1 099 Kč

  Vitamínový mix pro březí klisny, hříbata a mladé koně.

911
Premin grower minerály pro hříbata
Akce Oblíbené
–10 %
od 339 Kč

Minerální podpora pro hříbata.  Obsahuje kombinaci látek důležitých pro vývoj a růst hříbat. Během prvních 18 měsíců věku hříbě dosáhne cca 90 % své konečné výšky a o něco méně procent konečné hmotnosti. V tomto období je potřeba zajistit dostatek živin. Premin Grower je ideálním doplňkem.   

+ další
32022A
premin PLUS fertiliti pro koně
Oblíbené
od 409 Kč

Vitamínový doplněk pro plemenné hřebce a chovné klisny na zlepšení reprodukčních ukazatelů. Kombinace vitaminu E a selenu v organické formě má pozitivní vliv na reprodukční orgány klisen i hřebců, podílí se na tvorbě vajíček a spermií, zvyšuje oplodňovací schopnost semena a libido u hřebců.        

+ další
192022A
Oestress liquid pro náladové klisny
Akce DOPORUČUJEME Oblíbené
od 1 028 Kč

Pro pohodové zvládnutí období říje u citlivějších klisen.  Kdo má klisnu, patrně již někdy řešil období říje, kdy je s jinak hodnou, pracovitou klisničkou, domluva o něco těžší. Vaječníky se nacházejí hned za sedlem, a tak se někdy jejich citlivost může projevit nechutí pracovat hřbetem, šviháním ocasu, vyhazováním či jinými projevy, které nás jasně upozorňují na nepohodlí klisny a brání nám v klidném ježdění. Přípravek Oestress  je kombinace...

883
Krmný doplněk při sezonní nervozitě nebo v souvislosti s říjí Seasonaze
Akce
2 127 Kč

Pomoc pro nervózní koně koně s headshakingem nebo klisny citlivější v období říje. Seasonaze ​​je komplexní receptura na přírodní bázi. Obsahuje kombinaci uklidňujících bylinek, biologický hořčík, širokou škálu antioxidantů a MSM. Seasonase pomůže vašemu koni zůstat v klidu, soustředěný na práci a výkon.  

918
Nutri Horse Repro pro koně plv
od 427 Kč

Doplňkové krmivo pro vysokobřezí a laktující klisny a hřebce v připouštěcím období.

+ další
NOVI10415
Fitmin horse FOAL
722 Kč

Vitamínový mix pro hříbata a mladé koně. Podpora zdravého vývoje a růstu. Granulovaná forma   

+ další
552202202000020
Horse Master NutriMilk 10 kg
od 955 Kč

Náhražka kobylího mléka pro hříbata. kvalitní sušené mléko, které slouží jako plnohodnotná náhražka přirozené výživy hříběte lze využít jako plnohodnotnou výživu hříběte poskytuje potřebné živiny pro hříběcí sirotky nebo v případě, že má klisna nedostatek mléka garantované složení bez antibiotik sušené mléko je vyrobeno z nejkvalitnějších surovin Příklady využití:- Plnohodnotná výživa pro hříbě, které se stalo po porodu sirotkem.-...

+ další
1010202
Horse Master Foal Booster (pasta 4 x 15 ml) 60 ml
935 Kč

Energie pro novorozená hříbata Poporodní období je pro nově narozené hříbě kritické. V tomto čase se musí rychle přizpůsobit svému novému prostředí (vstát, první krmení..apod.). Někdy je nutné mu při prvních krocích pomoci.  FOAL BOOSTER je koncentrát vitamínů, omega 3 mastných kyselin, aminokyselin, stopových minerálů, který je speciálně určen pro hříbata. Použité suroviny a přísady dodávají energii, chrání ho před vnějšími patogeny a...

4010115
Horse Master Equisport Yearling 3 kg
667 Kč

Krmný vitamínový doplněk pro odstávčata a ročky. Období růstu hříbat klade vysoké požadavky na kvalitu krmení. Změna hmotnosti a morfologie, vývoj kostí a svalů jsou ve fázi intenzivního vývoje. První rok života vyžaduje obzvláštní pozornost, protože za pouhý rok má roček již 65 % své dospělé hmotnosti a téměř 88 % své kohoutkové výšky. Je nutné mu zajistit nutriční rovnováhu, aby byl zajištěn harmonický růst a aby se zabránilo růstovým...

1010430