Premin Grower

Neohodnoceno
Značka: Premin
348 Kč / ks

Zvolte variantu

Minerální krmivo je určené pro rostoucí hříbata v zájmovém chovu. Obsahuje esenciální aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky potřebné pro optimální vývoj mladého organismu hříběte. Obsahuje životně důležitou esenciální aminokyselinu Lysin, která podporuje růst svalů a vstřebávání vápníku a tím podporuje pevnost a lepší stavbu kostí a zubů. Saccharomyces cerevisiae zlepšuje stravitelnost vlákniny a lepší využití živin z krmiva, m.j. i bílkovin, které jsou důležitým elementem pro růst. Přidaný vitamín C posiluje imunitu a pružnost cévních stěn. Vitamín D má vliv na správnou tvorbu kostní tkáně a pozitivně ovlivňuje imunitu.

Detailní informace

Balení: 2kg
Skladem
348 Kč / ks

Detailní popis produktu

Minerální krmivo je určené pro rostoucí hříbata v zájmovém chovu. Obsahuje esenciální aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky potřebné pro optimální vývoj mladého organismu hříběte. Obsahuje životně důležitou esenciální aminokyselinu Lysin, která podporuje růst svalů a vstřebávání vápníku a tím podporuje pevnost a lepší stavbu kostí a zubů. Saccharomyces cerevisiae zlepšuje stravitelnost vlákniny a lepší využití živin z krmiva, m.j. i bílkovin, které jsou důležitým elementem pro růst. Přidaný vitamín C posiluje imunitu a pružnost cévních stěn. Vitamín D má vliv na správnou tvorbu kostní tkáně a pozitivně ovlivňuje imunitu. Obsahuje mimo jiné: esenciální aminokyseliny, organický selen, kvasinky, vitamin C

Dávkování:

Denně 60-80g / kus, nebo denně 10-20g / 100kg živé váhy Balení: 2kg a 8kg balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Premin®

Vzhledem k padesátileté historii VVS je počátek výroby produktů pro koně, poměrně „nedávnou událostí“. V roce 2006 jsme chtěli pro našeho dostihového mladíka Childe Harolda jen tu nejlepší výživu. Podle poznatků a povědomí o výživě zvířat, které opravdu ve VVS máme, jsme připravili formulace doplňků výživy. Tím jsme pootevřeli dveře do, pro nás zcela nového, odvětví. Do výživy koní. Nezůstalo totiž u Childíka, rozhodli jsme se v tomto segmentu uplatnit. Jestli se nám to povedlo, posuďte prosím sami :).

Dnes se formulacím receptur věnuje tým profesionálů, odborníků na výživu a veterinárních lékařů. Zpětnou vazbou je především zdraví a výkon koní. Výhodou VVS a tedy naší značky Premin je i dokonalá výrobní technologie, která zaručuje stoprocentní dosledovanost všech komponent, které se procesu výroby účastní. Využíváme, jako jediní v České republice RFID technologii. Míchací a balící zařízení, dílem robotické, patří rovněž k tomu nejmodernějšímu, co na světě existuje.

VVS Verměřovice s.r.o.

Počátky výroby minerálních krmných doplňků ve Verměřovicích se datují na listopad roku 1970. Tvůrci jejich prvních receptur byli významní profesoři a vědečtí pracovníci, kteří významně ovlivnili výživu zvířat. Začínalo se s výrobou tzv. MIX mléka, později se přidala výroba minerálních krmných přísad a nakonec premixů.

Od listopadu 2013 je VVS Verměřovice držitelem certifikátu GMP+B1 pro oblast "Výroba minerálních krmiv, doplňkových krmiv a premixů pro zvířata a obchod s krmnými surovinami a doplňkovými látkami."