Eczem protect pečující mléko

Neohodnoceno
Značka: Stiefel
668 Kč / ks 333 Kč / ks od 333 Kč / ks 552 Kč bez DPH 275 Kč bez DPH od 275 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Eczem Protect Stiefel 
Speciální mléko vyrobené pro péči o pokožku citlivých koní. Zvláště vhodné pro koně, kteří mají sklony k podráždění kůže, svědění a letním ekzémům. Eczema Protect intenzivně pečuje o suché, citlivé a svědící části pokožky. Ochranné a vitalizující přírodní složky zajišťují rychlou regeneraci podrážděné pokožky. Vhodné zejména k léčbě letních ekzémů. S hřebíčkem, bobulemi jalovce a levandulí.
Aplikujte Boots Eczema Protect tence na postižená místa, podle potřeby jednou nebo dvakrát denně.
Často používán společně s šampónem TOP WASH. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní kombinace éterických olejů v jemném mléčném základu dělá z tohoto výrobku účinný prostředek proti vydrbaným, suchým, šupinatým, zhrublým a svědivým místům bez srsti.  

Dle potřeby nanášejte mléko jednou až dvakrát denně na postižená místa. Pozor, neaplikujte na odřeniny ranky nebo sliznice.

NÁVOD K POUŽITÍ: Stiefel Eczem protect podle potřeby naneste jednou či dvakrát denně v tenké vrstvě na postižená místa. Často používán společně s šampónem TOP WASH. 

UPOZORNĚNÍ: Jen pro vnější použití. Neaplikujte na odřeniny nebo na sliznice. Obsahuje extrakt hřebíčku, tújový olej (thuja orientalis). Může vyvolat alergické reakce. Obsahuje neionické tenzidy < 5%.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu, temnu, chladu a mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po otevření dobře uzavřete.

SLOŽENÍ:  Voda, methyl kokoát, hřebíčkový olej (Eugenia Caryophyllata), jalovec (Juniperus Mexicana), tůje (Thuja orientalis), Sodium Carbomer, levandule (Lavandula angustifolia), citronová tráva (Cymbopogon winterianus Jowitt), sojový olej, ricinový olej

Přípravek neobsahuje zakázané látky dle antidopigových pravidel FEI 2021.

Číslo schválení: 065-17/C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STIEFEL - Po 30 letech na trhu je Stiefel stále nejlepší volbou pro koně.

Stiefel je inovativní výrobce, který vyrábí krmivo, krmné doplňky a produkty k péči o koně. Produkty zn. Stiefel jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků. Na národní i mezinárodní úrovni jsou přijímány a používány nejen sportovními jezdci, ale také v amatérském sportu a mezi majiteli a chovateli koní. 
Vysoce kvalitní suroviny a udržitelnost jsou základními kameny společnosti Stiefel. Stiefel používá vysoce kvalitní produkty, které jsou zpracovány nejmodernější technologií. Při výběru našich surovin dbáme na zboží bez GMO a udržitelné pěstování.

Mezi produkty značky Stiefel naleznete přípravky pro podporu pohybového aparátu, dýchaní i trávení. Ze široké škály produktů lze také vybírat přípravky pro péči o kopyta či srst a hřívu.