DOVOLENÁ 20. - 21. 6. 2024 Vážení zákazníci, ve čtvrtek a pátek jsme všichni s našimi svěřenci na závodech a nebudeme se tak moci věnovat vašim objednávkám. Objednávky vyřídíme a budeme expedovat během pondělí 24.6. Pokud na dodání zboží spěcháte, s tímto malým zdržením počítejte. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vaši další návštěvu. Tým PETandYOU.eu

Horse Master Lactomuscle 1 l

Neohodnoceno
Značka: Horse Master
667 Kč / ks 596 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Odbourávání kyseliny mléčné ze svalů. Vhodný při vysoké zátěži koní. Podpora svalové regenerace a acidobazické rovnováhy.

  • Během námahy, například závodění, se v těle koně vytváří kyselina mléčná. V případě hypoxie (kyslíková nedostatečnost) se kyselina mléčná nahromadí , způsobuje postupný pokles pH těla, svaly začínají "tuhnout" a kůň není neschopný běhu.
  • Doplněk Horse Master Lactomuscle se skládá hlavně z citrátu sodného známého jako pufrovací činidlo. Pomáhá udržovat přirozené obranné mechanismy těla a chrání koně proti tomuto "tuhnutí". 

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.

Detailní popis produktu

Další důležitou složkou je vitamin B1 nezbytný pro výživu nervového systému, svalů a žláz. Jeho nedostatek způsobuje akumulaci toxického odpadu, který pochází z neúplného rozkladu glykogenů v krvi a tkáních a způsobuje důležité poruchy centrální nervové soustavy. Vitamín B5 (panthotenát vápenatý) se účastní syntézi mastných kyselin s dlouhým řetězcem, které slouží ke zpomalení produkce kyseliny mléčné ve svalech a ke zvýšení účinného využívání kyslíku.

Návod k použití: Koně v tréninku: 30 ml denně. V případě nutnosti (po rychlé práci nebo závodění) může být podáno množství až 60 ml ihned přímo přes zadní část jazyka.

Složení: 

 

Glukózový sirup, citrát sodný.

Analytické složky:

Vlhkost .................................... 52%

Surový popel ..................................... 13%

Sodík ............................................ 4,8%

Surové bílkoviny ............................ <0,5%

Hrubé tuky ..................................... <0,5%

Surová celulóza ............................ <0,5%

PŘÍDAVNÉ PROSTŘEDKY NA KILO

Vitamíny:

Vitamín B5 ................................ 3 900 mg

Vitamin B1 ................................ 2 300 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro koně, péče o svaly, šlachy a vazy koně
Hmotnost: 1.1 kg
Určení: SVALY, REGENERACE
Určení: REGENERACE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HORSEMASTER je francouzská značka vyvinutá společností POMMIER NUTRITION. Produkty jsou vyvíjeny a hlavně vyráběny v závodě v Châteauneuf en Thymerais a jsou dodávány se zárukou kvality a spolehlivosti pokrývající všechny fáze od surovin až po hotový výrobek. HORSEMASTER nabízí velmi ucelenou řadu krmných doplňků vhodných pro všechny typy koní od šťastného hackera až po závodního koně.

POMMIER NUTRITION Již více než 30 let pracuje v oblasti výživy zvířat od výroby až po distribuci. Doplňková krmiva a produkty péče jsou navrženy tak, aby podporovaly celou komunitu koňských profesionálů včetně veterinářů, jezdců, sedlářů a obchodníků.

Mezi nejprodávanější produkty patří přípravky na uvolnění a podporu pohybového aparátu koně a to Hargophyt a Dolophyt.   V lékárničce nikdy nechybí Povidon a oblíbené pro svou praktičnost jsou také samodržící obvazy FlexOn.
Značka Master Horse by s jistě zasloužila větší povědomí a oblibu i u nás v Čechách, na co sáhneme, to skvěle funguje a můžeme doporučit.