Premin Hoofcare Biotin GR

Tip DOPORUČUJEME
Neohodnoceno
Značka: Premin
430 Kč / ks 1 180 Kč / ks od 430 Kč / ks 374 Kč bez DPH 1 026 Kč bez DPH od 374 Kč bez DPH
Skladem Do 2-5 dnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
8.12.2023 12.12.2023 Zvolte variantu

Biotin pro koně. Pro zlepšení kvality, pevnosti a tvrdosti kopyta
U koní se biotin nejčastěji využívá pro podporu růstu kopyt. Premin Hoofcare GR obsahuje biotin a vysoce účinnou nano formu zinku, které pozitivně ovlivňují kvalitu kopytní stěny a zamezují lámavosti a praskání kopyta. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín H, biotin či vitamín B7 je pro koně klíčovým vitamínem pro tvorbu keratinu, což je základní stavební složka kopyt a srsti. Nedostatek biotinu způsobuje snížení kvality rohoviny a zpomalení růstu. 
Mezi další látky prospěšné pro regeneraci kůže, srsti a kopytní rohoviny dále patří zinek, methionin, vitamin B6 a vitamin B5. Zinek se podílí na zdraví buněk v kopytní stěně a je nezbytný pro syntézu bílkovin keratinu. Lysin a methionin jsou esenciální aminokyseliny (stavební kameny bílkovin) a jsou také nutné k tvorbě keratinu. 

Doplňkové krmivo je určené pro zlepšení pevnosti a tvrdosti kopyta. Obsahuje biotin a vysoce účinnou nano formu zinku, které pozitivně ovlivňují kvalitu kopytní stěny a zamezují lámavosti a praskání kopyta.

Nabízíme i variantu Hoofcare NANO – Hoofcare Biotin ve formě prášku. Obsahuje mimo jiné: biotin, nano zinek

Dávkování: Denně 50g / 1 koně

Balení: 1kg a 5kg balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Premin® - Česká minerální a doplňková krmiva pro koně

Výrobce značky Premin -  VVS Verměřovice se může pochlubit již padesátiletou historií.   V roce 2006 chtěli pro svého dostihového mladíka Childe Harolda jen tu nejlepší výživu. Podle poznatků a povědomí o výživě zvířat, kterou ve VVS měli, připravili recepty doplňků výživy. Tím VVS pootevřeli dveře do zcela nového, odvětví, do výživy koní. Nezůstalo totiž jen u Childíka, VVS se rozhodli  se v tomto segmentu uplatnit. 

Dnes se formulacím receptur věnuje tým profesionálů, odborníků na výživu a veterinárních lékařů. Zpětnou vazbou je především zdraví a výkon koní. Výhodou VVS a tedy naší značky Premin je i dokonalá výrobní technologie, která zaručuje stoprocentní dosledovanost všech komponent, které se procesu výroby účastní.  VVS využívá, jako jediní v České republice RFID technologii. Míchací a balící zařízení, dílem robotické, patří rovněž k tomu nejmodernějšímu, co na světě existuje.

VVS Verměřovice s.r.o.

Počátky výroby minerálních krmných doplňků ve Verměřovicích se datují na listopad roku 1970. Tvůrci jejich prvních receptur byli významní profesoři a vědečtí pracovníci, kteří významně ovlivnili výživu zvířat. Začínalo se s výrobou tzv. MIX mléka, později se přidala výroba minerálních krmných přísad a nakonec premixů.
Od listopadu 2013 je VVS Verměřovice držitelem certifikátu GMP+B1 pro oblast "Výroba minerálních krmiv, doplňkových krmiv a premixů pro zvířata a obchod s krmnými surovinami a doplňkovými látkami."