Repelent RP1 - Gel

Akce
Neohodnoceno
Značka: Stiefel
552 Kč / ks 456 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Repelent pro koně ve formě gelu. Praktická forma pro místa, kde koně nelze nasprejovat, tedy například na hlavě kolem očí či nozder. Repelent RP1 má dlouhotrvající účinek na odpouzení hovad, muchniček, komárů či klíšťat. Tento repelent nezapáchá. 

 

 

 

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.
Repelent pro koně RP 1 gel
Akce
Varianta: Balení, 500 ml
Skladem - expres
Můžeme doručit do: 14.6.2024
552 Kč / ks
456 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Stiefel Repelent RP1 je gelový repelent pro koně. 

  1. Bez zápachu: RP1 gel nejenže účinkuje, ale také nevyvolává nepříjemný zápach. 

  2. Dlouhotrvající ochrana pro koně i jezdce po několik hodin: RP1 poskytuje dlouhotrvající ochranu proti různým hmyzím druhům, jako jsou muchničky, komáři a klíšťata. 

  3. Šetrný k pokožce: Repelent neobsahuje zakázané látky a je vhodný pro citlivou pokožku. Jeho účinná látka, icaridin, je jemná ke kůži a používá se i v humánních přípravcích.

  4. Optimální aplikace: Pro maximální efektivitu a minimální spotřebu se doporučuje kombinovat sprej a gel. Sprej je ideální pro aplikaci na větší plochy, zatímco gel je určen pro citlivější oblasti, jako je hlava, okolí očí, nozder a břicho.

RP1 repelent je k dispozici ve formě spreje v různých velikostech balení pro různé potřeby. Kombinace spreje a gelu zajišťuje účinnou ochranu koně před hmyzem a poskytuje vám a vašemu čtyřnohému příteli klid a pohodlí během aktivit v teplém počasí. 

POUŽÍVEJTE REPELENT BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.

Číslo schválení: MZDR 1820/2018/SOZ

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte pod sedlo před ježděním, těžkou deku nebo pod oblečení. Neaplikujte na otevřená poranění nebo poškozenou kůži. Pouze pro vnější použití. Nevylévejte do kanalizace. Obal lze recyklovat pouze po odstranění veškerých zbytků přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelenty pro koně a další přípravky k ochraně proti hmyzu
Určení: Repelent

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STIEFEL - Po 30 letech na trhu je Stiefel stále nejlepší volbou pro koně.

Stiefel je inovativní výrobce, který vyrábí krmivo, krmné doplňky a produkty k péči o koně. Produkty zn. Stiefel jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků. Na národní i mezinárodní úrovni jsou přijímány a používány nejen sportovními jezdci, ale také v amatérském sportu a mezi majiteli a chovateli koní. 
Vysoce kvalitní suroviny a udržitelnost jsou základními kameny společnosti Stiefel. Stiefel používá vysoce kvalitní produkty, které jsou zpracovány nejmodernější technologií. Při výběru našich surovin dbáme na zboží bez GMO a udržitelné pěstování.

Mezi produkty značky Stiefel naleznete přípravky pro podporu pohybového aparátu, dýchaní i trávení. Ze široké škály produktů lze také vybírat přípravky pro péči o kopyta či srst a hřívu.