DOVOLENÁ 20. - 21. 6. 2024 Vážení zákazníci, ve čtvrtek a pátek jsme všichni s našimi svěřenci na závodech a nebudeme se tak moci věnovat vašim objednávkám. Objednávky vyřídíme a budeme expedovat během pondělí 24.6. Pokud na dodání zboží spěcháte, s tímto malým zdržením počítejte. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vaši další návštěvu. Tým PETandYOU.eu

Vetercann

Vetercann je veterinární značkou české společnosti Annabis, s.r.o. Společnost Annabis se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Společnost se specializuje na využití léčivých vlastností konopí a dalších přírodních látek. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Tato rostlina účinně pomáhá nejen při vážných onemocněních, ale také při lokálním použití ve formě tinktur nebo mastí, kde rychle přináší úlevu a podporuje hojení běžných zdravotních problémů. Produkty společnosti Vetercann, které jsou založeny na této rostlině, jsou naprosto bezpečné a nemusíte se obávat návykovosti nebo negativních zdravotních účinků.
Mezi nejžádanější přípravky patří VETERCANN ARTHRO SILVER KONOPNÝ GEL pro zmírnění svalové únavy či Vetercann Mallacan gel určený pro léčbu dermatitid či podlomů. 

 

Cena

189499
1189499
4 položek celkem
Vetercann Mallacan BIO mast na popraskanou kůži 100ml
Oblíbené
249 Kč

Vetercann Mallacan BIO konopná mast pro zvířata. Na suchou, popraskanou, svědivou či podrážděnou kůži. Hydratuje, zklidňuje.

FPD0B0009
Vetercann Mallacan gel s konopím a dubovou kůrou 250 ml
Oblíbené
309 Kč

Vetercann Mallacan gel s konopím a dubovou kůrou pro zvířata.Na chronické podlomy koní a rychlejší hojení prasklin, podráždění a dermatitidy.  

FPD0B0006
Vetercann Mallacan BIO mast na popraskanou kůži 250ml
Oblíbené
499 Kč

Vetercann Mallacan BIO konopná mast pro zvířata.Na suchou, popraskanou, svědivou či podrážděnou kůži. Hydratuje, zklidňuje.

FPD0C0009
Vetercann Mallacan gel s konopím a dubovou kůrou 100 ml
Oblíbené
189 Kč

Vetercann Mallacan gel s konopím a dubovou kůrou pro zvířata.Na chronické podlomy koní a rychlejší hojení prasklin, podráždění a dermatitidy.

FPD0A0006

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem