Elektrolyty v prášku při nadměrném pocení Electro Salts

Neohodnoceno
Značka: Naf
923 Kč / ks 824 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Elektrolyty pro koně ve formě prášku

Při silném pocení ztrácejí koně životně důležité látky, soli. Abychom urychlili regeneraci koně, je třeba tyto látky doplnit pomocí kompletní směsi elektrolytů. Běžná sůl obsahuje pouze sodík a chlorid, ale je potřeba nahradit také ztracený draslík.

Podávejte těsně před a po zátěži koně.

 

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.

Detailní popis produktu

Pocení způsobuje nejen ztrátu tekutin, ale také ztrátu důležitých minerálů, zejména sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku. Pokud nedochází k doplnění těchto minerálů (známých jako elektrolyty), může to vést k únavě a v extrémních případech poškození svalů, kostí a chrupavky. Elektro Salts je silně koncentrovaná směs těchto důležitých minerálů v kombinaci s dextrózou, která napomáhá jejich účinné absorpci.

Po fyzické námaze, při silném pocení nebo během horkého počasí je vhodné podávat Elektro Salts. Tyto minerály mohou být snadno přidány do potravy nebo rozpuštěny ve vodě. Vždy se ujistěte, že máte dostupnou čistou a čerstvou vodu.

Krmný návod: Určeno pro koně v zátěži ke kompenzaci ztracených solí zejména namáhavým tréninkem nebo pocením za teplého počasí. Koně g za den:

  • Koně ve vysoké zátěži (1-3 dny): 60g, Koně v tréninku: 30g
  • Poníci ve vysoké zátěži (1-3 dny) 40g, Poníci v tréninku: 20g

Balení 1kg vystačí při doporučeném dávkování přibližně na 33 dní.

Složení: Chlorid sodný, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, laktát vápenatý, řepkový olej, dextróza.

Klíčové složky: Chloridy 13,7 g, sodík 6,0 g, draslík 5,1 g, hořčík 0,5 g, vápník 0,1 g

Analytické složky: Hrubý protein 0,6%, hrubé tuky a oleje 1,8%, hrubý popel 86,8%, hrubá vlákninas 0,1%, kyselinou nerozpustný popel 0,1%, sodík 20,0%, draslík 16,9%, chloridy 45,5%, hořčík 1,55%, vápník 0,35%, glukóza 2,35%

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrolyty pro koně
Určení: REGENERACE
Forma: ROZTOK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NAF 5 hvězdičková péče o koně na celém světě.

Značka NAF působí na trhu  přes 30 let a celosvětově se řadí mezi přední výrobce v oblasti výživových doplňků pro koně. Výrobce NAF má velký tým vědců a veterinářů a díky jejich práci neustále vyvíjí nové unikátní receptory, ve kterých požívá osvědčené nejúčinnější přírodě vlastní látky. Jedním z hlavních závazků značky NAF je přispívat k udržení a budování kvalitního čistého jezdeckého sportu.

Pod značkou NAF najdete rozsáhlou řadu účinných produktů od přípravky na podporu pohybového aparátu, dýchání, kopyt, zažívání, zdraví střev a zklidňujících doplňků až po hedvábné přípravky na rozčesávání hřívy a ocasu, super šampony a luxusní péči o kůži. 

Značka NAF je partnerem britského jezdeckého reprezentačního týmu. Určitě vyberete potřebné přípravky i pro svého koně.