Gastri aid proti žaludečním vředům

Neohodnoceno
Značka: Naf
1 468 Kč / ks 1 277 Kč bez DPH

Zvolte variantu

GastriAid podporuje zdravé žaludeční prostředí tím, že pomáhá udržovat rovnováhu pH ve střevech. Slložení GastriAid obsahuje přírodní antacida, která pomáhají zklidnit žaludeční stěnu, zatímco prebiotika a probiotika pomáhají vyrovnávat hladiny pH ve střevním prostředí. Tyto složky spolu s bylinnou podporou zajišťují optimální stav střev.
Více se o výskytu a možnostech léčby žaludečních vředů u koní dočtete zde.

Detailní informace

Varianta: kyblík 1,8 kg
Skladem
Můžeme doručit do: 5.10.2023
1 468 Kč / ks
1 277 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Četnost žaludečních vředů u koní vzrůstá, vředy se vyskytují u 50 až 90 % koní. Díky dostupné léčbě je prognóza obecně dobrá. Protivředová opatření spočívají v zajištění stálého příjmu potravy bez dlouhých pauz, omezení krmení obilovinami, zařazení vojtěšky do krmné dávky, omezení vystavování koně stresovým situacím, tj. zajištění vyváženého tréninku a omezení častých přeprav koně.

GastriAid je přípravek vytvořený předními světovými odborníky na veterinární výživu.

GastriAid je pokročilá receptura obsahující jedinečnou směs klíčových složek pro udržení zdraví žaludku, může pomoci zklidnit žaludeční stěnu a podpořit rovnováhu pH ve střevech.

Doplňkové krmivo pro koně.

Složení: 

Psyllium semena, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, pícniny (lucerna), řepkový olej, pivovarské kvasnice, pšeničná bílkovina, fruktooligosacharidy, pivovarské kvasnice, inulin, čekanka, chlorid sodný, stearát vápenatý.

Doplňkové látky:

K zlepšení stravitenosti: Saccharomyces cerevisiae NCYC Sc47 4b1702 1,4 x 1011 cfu

Nosič: 498 000 mg bentonitu 1m558i

Analytické složky:

Hrubý protein 5,6%, hrubé oleje a tuky 2,8%, hrubý popel 58,3%, vláknina 5,7%, kyselinou nerozpustný popel 27,6%,  sodík 3,1%, vápník 5,6%, fosfor 0,1%

Krmný návod: Krmný doplněk GastriAid krmte denně pro zklidnění a udržení zdravého trávicího systému.

Koně g za den

Iniciační dávka: (3-7 dní) 120g

Udržovací dávka: 60g

Poníci g za den

Iniciační dávka: (3-7 dní) 80g

Udržovací dávka: 40g

 

Balení: kyblík 1,8 kg

Balení vystačí přibližně na 30 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky pro podporu a péči o trávící aparát koně
Varianta: kyblík 1,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NAF 5 hvězdičková péče o koně na celém světě.

Značka NAF působí na trhu  přes 30 let a celosvětově se řadí mezi přední výrobce v oblasti výživových doplňků pro koně. Výrobce NAF má velký tým vědců a veterinářů a díky jejich práci neustále vyvíjí nové unikátní receptory, ve kterých požívá osvědčené nejúčinnější přírodě vlastní látky. Jedním z hlavních závazků značky NAF je přispívat k udržení a budování kvalitního čistého jezdeckého sportu.

Pod značkou NAF najdete rozsáhlou řadu účinných produktů od přípravky na podporu pohybového aparátu, dýchání, kopyt, zažívání, zdraví střev a zklidňujících doplňků až po hedvábné přípravky na rozčesávání hřívy a ocasu, super šampony a luxusní péči o kůži. 

Značka NAF je partnerem britského jezdeckého reprezentačního týmu. Určitě vyberete potřebné přípravky i pro svého koně.