Verutex B 125 ml - mazání na bradavice, Horse Master

Neohodnoceno
Značka: Horse Master
389 Kč / ks 321 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Bradavice a papilomata

Verutex slouží k odstranění benigních kožních výrůstků (papilomat) a bradavic, které se vyskytují kolem rtů, očí nebo na břiše. Výrůstky jsou často umístěny na místech, kde zvíře obtěžují, často krvácí, špatně se léčí, vytváří nehezké jizvy. Verutex je k dispozici ve dvou podobách, které se používají synergicky. Verutex A je určen pro perorální užívání a Verutex B pro zevní použití. Verutex A a Verutex B jsou vyrobeny z cypřiše známého pro jeho zklidňující a hojivé vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: 

  • Verutex A: Koně: 20 ml směsi s krmivem denně po dobu 15 dní. Hříbata, ročci: 10 ml směsi s krmivem denně po dobu 15 dní.
  • Verutex B: Aplikujte jemným poklepem na určené místo dvakrát denně. Opakujte podle potřeby.

Složení: 

VERUTEX A Water, Hydroalcoholic extract of cedar, magnesium sulfate anhydrous, Magnesium Chloride
VERUTEX B:  Thuja extract, alcohol

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky k péči o srst a hřívu koně
Hmotnost: 0.2 kg
Určení: Bradavice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HORSEMASTER je francouzská značka vyvinutá společností POMMIER NUTRITION. Produkty jsou vyvíjeny a hlavně vyráběny v závodě v Châteauneuf en Thymerais a jsou dodávány se zárukou kvality a spolehlivosti pokrývající všechny fáze od surovin až po hotový výrobek. HORSEMASTER nabízí velmi ucelenou řadu krmných doplňků vhodných pro všechny typy koní od šťastného hackera až po závodního koně.

POMMIER NUTRITION Již více než 30 let pracuje v oblasti výživy zvířat od výroby až po distribuci. Doplňková krmiva a produkty péče jsou navrženy tak, aby podporovaly celou komunitu koňských profesionálů včetně veterinářů, jezdců, sedlářů a obchodníků.

Mezi nejprodávanější produkty patří přípravky na uvolnění a podporu pohybového aparátu koně a to Hargophyt a Dolophyt.   V lékárničce nikdy nechybí Povidon a oblíbené pro svou praktičnost jsou také samodržící obvazy FlexOn.
Značka Master Horse by s jistě zasloužila větší povědomí a oblibu i u nás v Čechách, na co sáhneme, to skvěle funguje a můžeme doporučit.