TOPVET Sirup Kloubní výživa Artroregen Eq

Akce
Neohodnoceno
Značka: GREEN IDEA
–2 % –7 % –2 % až –7 %
Artrotegen Eq 1000ml
–2 % –7 % –2 % až –7 % 1 958 Kč / ks 459 Kč / ks 3 428 Kč / ks od 459 Kč / ks 1 703 Kč bez DPH 399 Kč bez DPH 2 981 Kč bez DPH od 399 Kč bez DPH
Do 2-5 dnů Skladem 5 týdnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
12.12.2023 8.12.2023 - Zvolte variantu

Artroregen Eq -  kloubní výživa pro koně, (balení 1l, 5l, 10l)
Unikátní kombinace osvědčených látek v léčbě artrózy u koní, tj. glukosamin, chondroitin a MSM doplněná unikátním bylinným komplexem (šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať). Přispívá ke zlepšení hybnosti kloubů, snižuje ztuhlost a bolest.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SIRUP KLOUBNÍ VÝŽIVA ARTROREGEN Eq

Artroregen Eq - originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátní bylinný komplex (šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať). O výše uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že jsou vhodné k preventivnímu a regeneračnímu použití u sportovních, pracovních i rekreačních koní všech věkových kategorií. Zmírňuje bolest poškozených kloubů a zlepšuje hybnost a výkonnost. Doporučujeme užívat preventivně od 3 měsíců věku a jako podporu terapie koní s poškozenými klouby.

MSM (Methyl Sulphonyl Methane) – je životně důležitý pro udržení silných kloubů u koní všech věkových kategorií, má protizánětlivé a antioxidační účinky. Síra hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu a glukosaminu.

Glukosamin – podporuje zdraví koňských kloubů tím, že napomáhá tvorbě chrupavky.

Chondroitin – pomáhá snižovat poškození chrupavky nasáváním tekutiny do pojivové tkáně a také blokuje enzymy, které mohou chrupavku rozkládat.

Kyselina hyaluronová je přítomná v synoviální tekutině kloubů, která udržuje optimální viskozitu a tlak v kloubním prostoru, tlumí nárazy a zlepšuje kloubní stabilitu,

Bylinná směs obsahuje unikátní bioaktivní výtažky z rostlin, které efektivně potlačují zánětlivé procesy a poskytují významnou ochranu kloubů díky svému silnému chondroprotektivnímu účinku. 

Složení: Invertní fruktózový sirup, Glukosamin sulfát, Voda, Chondroitin sulfát, MSM, Líh, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský standardizovaný extrakt, Kyselina citronová, Vitamín C, Bršlice kozí noha nať, Přeslička rolní nať, Rdesno ptačí nať, Sorban draselný

Návod k použití: Prvních 10 dnů (startovací dávka) podávejte 6 ml na 100 kg ž. hm. zvířete. Následně (udržovací dávka) podávejte 3 ml na 100 kg ž. hm. po dobu 2-3 měsíců. Následně vysaďte na 3 měsíce a kúru opakujte. Je možné podávat dlouhodobě. Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě. Zlepšení stavu je možné sledovat od 10. dne používání.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Veterinární přípravek pro koně​

Číslo schválení: 157-16/C

Držitel rozhodnutí o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro koně, péče o svaly, šlachy a vazy koně
Určení: KLOUBY
objem: 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: