Topvet

Cena

18539
118539
65 položek celkem
Olejové tonikum s repelentním účinkem, TOPVET
Oblíbené
od 358 Kč

Olejové tonikum je určené pro koně v prostředí s výskytem létavého hmyzu a dalších vnějších parazitů (komáři, mouchy, ovádi, vši, klíšťata a další). Originální kompozice rostlinných výtažků účinně ošetřuje srst a kůži koně a pomáhá odpuzovat vnější parazity. Na přírodní aktivní látky se nevytváří rezistence a nepoškozuje zdraví koní.

+ další
TOPVET60209
PREVET antioxidační směs 200 ml, TOPVET
187 Kč

PREVET obsahuje vysoce kvalitní oleje, bylinný komplex a Astaxanthin, což je v současnosti nejsilnější známý antioxidant. Odstraňuje volné radikály. Zpomaluje stárnutí, posiluje mozek, zlepšuje kvalitu srsti a zraku, působí protizánětlivě a zvyšuje imunitu. Pomáhá zvýšit vytrvalost a sílu, úroveň energie a snižuje únavu.

TOPVET60297
Sirup pro koně na kašel TOPVET
Oblíbené
od 403 Kč

Oblíbený sirup pro koně proti kašli a nachlazení. Směs bylin usnadňující vykašlávání, chránící sliznici a podporující imunitu. Obsahuje jitrocel, Yzop, ibišek, borovici lesní. Pro dospělé koně podávejte 20 ml 2-3 × denně.   

+ další
TOPVET60216
Repelent pro koně, TOPVET
Oblíbené
od 358 Kč

Repelent pro koně s obsahem přírodních látek odpuzujících komáry, mouchy, ovády, vši, klíšťata a jiné. Obsahuje: silici citronely, silici levandule, silici máty  a silici eukalyptu.   

+ další
TOPVET60208
Rozčesávač srsti pro psy 100 ml, TOPVET
Oblíbené
160 Kč

Originální kompozice rostlinných výtažků napomáhá snadnému rozčesání srsti. Přípravek obsahuje babassu olej, jakon, grapefruit a vysokomolekulární cukr. Bylinný komplex srst vyživuje, regeneruje a zlepšuje jejich rozčesatelnost. Srst je po použití hladká, lesklá a hydratovaná.

TOPVET60467
Přípravek ro čisté oči psa - TOPVET
124 Kč

Pečující přípravek o oči psa.  Pomocí tampónku jemně odstraníte ospalky či jiné usazeniny bez podráždění sliznice.  Obsahuje směs bylin.

TOPVET60462
Balzám na tlapky 100 ml, TOPVET
124 Kč

Balzám na tlapky je účinným prostředkem k preventivnímu ošetření kůže tlapek i k ošetření narušené kůže. Balzám na tlapky vykazuje místní ochranný účinek proti nepříznivým vlivům prostředí, zejména proti vlivu soli, posypových materiálů, dráždivých látek uvolňujících se z asfaltových povrchů chodníků a vozovek, nadměrné vlhkosti, prachu, bláta, cizorodých látek aj. Balzám na tlapky tiší svědění a výrazně napomáhá při hojení zánětlivých procesů...

TOPVET60226
Kloubní výživa pro koně Artrotegen
Oblíbené
od 448 Kč

Kloubní výživa pro koně obsahující látky účinně působící proto zánětu a bolesti u koní s artrózou. Artroregen Eq obsahuje glukosamin, chondroitin a MSM a je doplněn o další bylinky s podporujícím účinkem šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať. Přispívá ke zlepšení hybnosti kloubů, snižuje ztuhlost a bolest.Dávkování: Prvních 10 dnů (startovací dávka) podávejte 6 ml na 100 kg ž. hm. zvířete. Následně (udržovací...

+ další
TOPVET60214
Sirup Beta-Glucan pro koně, TOPVET
od 529 Kč

Betaglukany jsou polysacharidy získávané z živé hlívy ústřičné. Betaglukany jsou schopné podporovat a optimalizovat obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silné antioxidanty. Snižují celkové vyčerpání a únavu. Mohou urychlovat hojení po drobných poraněních, úrazech, operacích. Dle dostupných informací je předmětem klinického testování také účinnost betaglukanů na nádorová onemocnění.

+ další
TOPVET60221
Lesk pro koně Topvet
od 259 Kč

Napomáhá snadnému rozčesání žíní. Přípravek obsahuje babassu olej, jakon, grapefruit a vysokomolekulární cukr. Bylinný komplex žíně vyživuje, regeneruje a zlepšuje jejich rozčesatelnost. Žíně jsou po použití hladké, lesklé a hydratované.

+ další
TOPVET60223
Olej na letní vyrážku pro koně
Oblíbené
od 268 Kč

Olej na letní vyrážku je určený pro koně s kožními problémy. Originální receptura pokožku vyživuje, hydratuje a chrání před vnějším prostředím. Bylinná kompozice pokožku zvláčňuje, snižuje svědivost a obnovuje elasticitu. Olej vykazuje dlouhodobý účinek.

+ další
TOPVET60206
Kopytní balzám pro poškozené kopyto Topvet 500 ml
Oblíbené
od 151 Kč

Mazání na kopyta pro koně se suchým nebo lámavým kopytem. Kopyto je po použití elastičtější. Směs vosků kopyto vyživuje a chrání.

+ další
TOPVET60201
Kostivalový gel TOPVET
Akce Oblíbené
–18 %
od 162 Kč

Kostivalový gel pro koně. Kostivalový gel má spíše chladivý účinek. Kostival je známý pro své protizánětlivé vlastnosti a je často používán k tlumení bolesti a otoku spojených s poraněními svalů, kloubů a šlach. Aplikace kostivalového gelu poskytuje úlevu a pocit chladu, což pomáhá zmírňovat nepříjemné příznaky zánětu a podporuje rychlejší hojení.  

+ další
TOPVET60277
Čistič očního okolí pro kočky 50 ml, TOPVET
124 Kč

Čistič očního okolí Topvet je určen k důkladnému vyčistění znečistěného očního okolí. Důležité, a to nejen z estetického hlediska, je pravidelné, nejlépe každodenní, čištění očního okolí od usazených nečistot. Bylinný koncentrát má pozitivní účinky pro zdraví očí a očního okolí.

TOPVET61050
Péče o zhmožděniny TOPVET
Oblíbené
178 Kč

Podpora hojení zhmožděnin a drobných poranění kůže. Pro koně po tréninku či jiné zátěži. Obinadlo je napuštěno směsí extraktů a silic bylin (arnika, kostival, jedle, eukalyptus, máta, tymián,...), které působí chladivě, proti zánětu a bolesti. Balení obsahuje obinadlo 10m x 7 cm.   

TOPVET60213
Vlhčené obinadlo hřejivé, TOPVET
178 Kč

Bylinná kompozice s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic je napuštěna do pružného obinadla. Doporučujeme použít před náročným fyzickým výkonem jako prevenci před poškozením kloubů, svalů a vazů. Těchto vlastností je vhodné využít u sportovních, pracovních i rekreačních koní.

TOPVET60212
Chladivé vlhčené obinadlo TOPVET
Oblíbené
178 Kč

Zchlazení a regenerace namožených končetin po náročném tréninku či závodech. Může být použito místo ledování. Pružné obinadlo je napuštěno směsí bylinných extraktů a silic. Délka obinadla v balení 10m x 7 cm  

TOPVET60211
Ušní olejové kapky prevent pro kočky 50 ml, TOPVET
196 Kč

Ušní olejové kapky prevent jsou určeny pro pravidelnou, preventivní péči. Slouží k důkladné očistě zevního zvukovodu. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření jemná a vláčná. Přípravek obsahuje celou řadu rostlinných silic, které mají antiseptický účinek, díky čemuž redukují množství bakterií, některých virů a kvasinek. Tím napomáhají bránit pokožku ucha před různými záněty. Luxusní vosky zanechají na pokožce zvukovodu mikrofilm s obsahem...

TOPVET61055
Ušní lihové kapky očista pro kočky 50 ml, TOPVET
Oblíbené
124 Kč

Ušní lihové kapky očista jsou určeny k důkladnému vyčistění znečistěného zvukovodu a zevního ucha. Přípravek intenzivně rozpouští kožní maz. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření dokonale čistá. Přípravek obsahuje celou řadu přírodních látek, které mají antiseptický a hojivý účinek.

TOPVET61054
Ušní kapky prevent pro psy 50 ml, TOPVET
Oblíbené
187 Kč

Ušní kapky prevent jsou určeny pro pravidelnou, preventivní péči. Slouží k důkladné očistě zevního zvukovodu. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření jemná a vláčná. Přípravek obsahuje celou řadu rostlinných silic, které mají antiseptický účinek, díky čemuž redukují množství bakterií, některých virů a kvasinek. Tím napomáhají bránit pokožku ucha před různými záněty. Luxusní vosky zanechají na pokožce zvukovodu mikrofilm s obsahem...

TOPVET60459
Sprej k péči o kůži 10 ml, TOPVET
124 Kč

Sprej k péči o kůži je určen pro psy a přispívá k regeneraci kůže po drobných poraněních. Originální receptura byla vyvinuta k péči o poškozenou, ale už zhojenou kůži, kterou regeneruje. Bylinná kompozice (tea tree oil, manuka, měsíček, kostival, aloe) vykazuje silný regenerační účinek. Jedná se o přípravek vhodný k prevenci před sekundární kontaminací poranění kůže, i na potření místa po odstranění klíštěte.

TOPVET60471
Sirup Stres pro psy 200 ml, TOPVET
Oblíbené
169 Kč

O použitých surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k utlumení psa při zvýšených projevech stresu. Bylinný komplex tlumí psa v případech, kdy je zvíře vystaveno větší stresové zátěži (přeprava, ošetření, adaptace na nové prostředí, ohňostroje a další).

TOPVET60456
Sirup Močopohlavní aparát 200 ml, TOPVET
Oblíbené
169 Kč

O použitých surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře při problémech v oblasti močopohlavního aparátu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře při akutních i chronických zánětech.

TOPVET60455
Sirup Kloubní výživa 200 ml, TOPVET
187 Kč

Originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátní bylinný komplex (šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať). O výše uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že jsou vhodné k preventivnímu a regeneračnímu použití u psů všech věkových kategorií. Zmírňuje bolest poškozených kloubů a zlepšuje hybnost a výkonnost. Doporučujeme...

TOPVET60454
Sirup Kašel a nachlazení 200 ml, TOPVET
169 Kč

O použitých surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře při kašli a nachlazení. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k usnadnění odkašlávání a tlumení úporného, dusivého kašle.

TOPVET60453
Sirup Imunita 200 ml, TOPVET
Oblíbené
187 Kč

O použitých surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.

TOPVET60452
Sirup Detoxikace 200 ml, TOPVET
187 Kč

O použitých surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře normální činnosti jaterní tkáně. Bylinný komplex je bohatý na kofein, vitamíny, minerály a další cenné látky. Bylinky obsažené v přípravku mají silný antioxidační účinek, čímž chrání buňky před oxidačním stresem a tělo před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí.

TOPVET60451
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 65 položek celkem