MSM - methylsulfonylmethan 800 g

Neohodnoceno
Značka: Topvet
448 Kč / ks 370 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

MSM pro koně. Úleva od bolesti a zánětu pro koně trpící bolestivým kloubním onemocněním, artrózou. MSM je celým svým názvem Methyl Sulphonyl Methane. MSM je lehce vstřebatelná, jednoduchá sloučenina síry, která je organismem dobře přijímána a je pro něj důležitým zdrojem síry. Síra se nachází v řadě molekul, které jsou pro správné fungování lidského těla nezbytné.  Je důležitá například pro tvorbu keratinu, základní látku vlasů, kůže a kopyt a hraje také nepostradatelnou roli při syntéze kolagenu. Kolagen představuje základní stavební složku, jejíž hlavní funkcí je působit jako pojivo buněk - v kostech, kloubech, šlachách, pokožce. 

 

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.

Detailní popis produktu

Dávkování: 5 g/ 100 kg

⇒ Více o úloze a výhodách MSM pro koně si můžete přečíst zde.

Patří mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější látek v jezdeckém sportu. Je tomu tak hlavně proto, že MSM je schopen ulevit koním od bolesti a zánětu. To je v praxi využíváno hlavně pro koně trpící bolestivým kloubním onemocněním, artrózou. 
Díky svému protizánětlivému působení, urychluje MSM regeneraci po náročném tréninku, ale také proces hojení při nemoci či zranění. MSM ulevuje od bolesti, podporuje tvorbu keratinu, koně užívající MSM mají tedy zdravější kůži a srst, ovlivňuje oxidační stres a zánět, a pomáhá tak udržet koně zdravého.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: 115-19/C

Držitel rozhodnutí o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobce: Green idea s.r.o.

Veterinární přípravek pro koně

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro koně, péče o svaly, šlachy a vazy koně
Hmotnost: 0.1 kg
Určení: KLOUBY, MSM
objem: 800 g
Balení: 800 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: