D-Tox pro odplavení toxinů v těle

Neohodnoceno
Značka: Naf
1 102 Kč / ks 958 Kč bez DPH

Zvolte variantu

D-Tox  přípravek od značky NAF pro rychlejší regeneraci a odplavení toxinů z těla koně.
D-Tox obsahuje unikátní komplex vědecky ověřených antioxidantů z přírodních zdrojů, které neškodně odplavují volné radikály a obnovují přirozenou rovnováhu těla.  Pravidelné užívání udržovacích dávek je přínosné u závodních koní, kteří jsou velké zátěži způsobené nejen tréninkem , ale i cestováním. 

 

 

Detailní informace

Varianta: Balení 0,5 kg, Balení 500g
Skladem
Můžeme doručit do: 2.10.2023
1 102 Kč / ks
958 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Dtox - unikátní komplex antioxidantů pro nutriční podporu optimálního zdraví.

Přebytečné volné radikály se nahromadí v těle pokaždé, když kůň zažije nějaké trauma, ať již je to nakopnutí, kožní reakce, špatná kvalita kopyt, dýchací potíže nebo jakýkoliv jiný způsob ohrožení zdraví. Zahlcení toxiny má na organismus negativní dopad, a pokud se toxiny efektivně neodplaví z té dané oblasti, může se zdravotní stav jednotlivých orgánů nebo celého koně výrazně zhoršit. 

D-Tox obsahuje unikátní komplex vědecky ověřených přírodních antioxidantů, které bezpečně odplaví nahromaděné toxiny a obnoví rovnováhu. U závodních koní při velké zátěži a příp. častém cestování, které mohou způsobit nahromadění toxinů v těle, může mít krmení D-Tox v udržovacích dávkách přínos pro koně v zátěži.

 Balení: 500g

Balení vystačí přibližně na 55 dní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NAF 5 hvězdičková péče o koně na celém světě.

Značka NAF působí na trhu  přes 30 let a celosvětově se řadí mezi přední výrobce v oblasti výživových doplňků pro koně. Výrobce NAF má velký tým vědců a veterinářů a díky jejich práci neustále vyvíjí nové unikátní receptory, ve kterých požívá osvědčené nejúčinnější přírodě vlastní látky. Jedním z hlavních závazků značky NAF je přispívat k udržení a budování kvalitního čistého jezdeckého sportu.

Pod značkou NAF najdete rozsáhlou řadu účinných produktů od přípravky na podporu pohybového aparátu, dýchání, kopyt, zažívání, zdraví střev a zklidňujících doplňků až po hedvábné přípravky na rozčesávání hřívy a ocasu, super šampony a luxusní péči o kůži. 

Značka NAF je partnerem britského jezdeckého reprezentačního týmu. Určitě vyberete potřebné přípravky i pro svého koně.