Magic powder, prášek na zklidnění a koncentraci

Akce
Neohodnoceno
Značka: Naf
1 799 Kč / ks 1 606 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Magic powder je z dílny výrobce NAF je určen pro uklidnění koní. 

Magic powder obsahuje unikátní kombinaci bylin, které jsou známé svým uklidňujícím účinkem a biologicky dostupného hořčíku. Pomáhá zmírňovat úzkost, svalové  napětí a podporuje klid a koncentraci koně na práci. Máme vyzkoušeno a doporučujeme. 
K dispozici jako prášek, v tekuté formě i ve formě past (boosterů).

 

 

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.
Magic powder hořčík pro koně
Akce
Varianta: kyblík 1,5 kg
Skladem
Můžeme doručit do: 18.6.2024
1 799 Kč / ks
1 606 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Hořčík je nezbytnou živinou pro pohodu koně a jednou z jeho mnoha rolí je regulace nervového napětí a uvolněných svalů. Avšak Magic je víc než jen hořčík.

Tato oceňovaná receptura obsahuje mimo jiné unikátní směs bylin, která krmena ve správné kombinaci s hořčíkem dává opakovatelné a spolehlivé výsledky u reaktivních koních. Tato jedinečná synergická směs byla nezávisle vyzkoušena, s recenzovanými, publikovanými výsledky, které ukázaly snížení úzkosti a zlepšení kognitivního profilu koně.

Přípravek není sedativum. Hořčík používaný přípravcích Magic není v rozporu s pravidly FEI a je v souladu s pravidly použitelný u všech koní.

Doplňkové krmivo pro koně.

Složení: 
Oxid hořečnatý, vitánie snodárná, chmel, krmná moučka (Lucerna), uhličitan vápenatý, semena chia, lékořice, pivovarské kvasnice, řepkový olej, fruktoligosacharidy (10 020 mg), semena pískavice.

Doplňkové látky na 1kg:
Ke zlepšení stravitelnosti: Saccharomyces cerevisiae NCYC Sc47 4b1702 3,31 x 1011 cfu

Analytické složky:
Hrubý protein 9,8%, hrubé oleje a tuky 4,7%, hrubý popel 41,9%, vláknina 11,7%, kyselinou nerozpustný popel 4,01%, sodík 0,06%

Krmný návod: Krmte Magic pro klidného, ​​uvolněného koně  schopného ​​soustředěného výkonu. Magic se osvědčí i tam, kde může být indikován nízký obsah hořčíku způsobený krmením.

Koně a poníci ml za den
Iniciační dávka (7-10 dní)  50-75 g
Udržovací dávka 25-50 g

K dispozici jako prášek, v tekuté formě i ve formě past (boosterů).

Balení: kyblík 1500g

Balení vystačí přibližně na 60 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NAF 5 hvězdičková péče o koně na celém světě.

Značka NAF působí na trhu  přes 30 let a celosvětově se řadí mezi přední výrobce v oblasti výživových doplňků pro koně. Výrobce NAF má velký tým vědců a veterinářů a díky jejich práci neustále vyvíjí nové unikátní receptory, ve kterých požívá osvědčené nejúčinnější přírodě vlastní látky. Jedním z hlavních závazků značky NAF je přispívat k udržení a budování kvalitního čistého jezdeckého sportu.

Pod značkou NAF najdete rozsáhlou řadu účinných produktů od přípravky na podporu pohybového aparátu, dýchání, kopyt, zažívání, zdraví střev a zklidňujících doplňků až po hedvábné přípravky na rozčesávání hřívy a ocasu, super šampony a luxusní péči o kůži. 

Značka NAF je partnerem britského jezdeckého reprezentačního týmu. Určitě vyberete potřebné přípravky i pro svého koně.