Alavis Celadrin pro koně 60g

Neohodnoceno
642 Kč / ks 558 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Tlumí zánět a bolestivost při artróze. Artróza je degenerativní onemocnění kloubů. Vzniká na základě opotřebení kloubní chrupavky, ale též například vlivem systémového onemocnění či následkem úrazu.
Celadrin zlepšuje pohyblivost kloubů koně. Jeho složky se váží na membrány buněk a pomáhají obnovit jejich pružnost a fluiditu, což zlepšuje pohyblivost kloubů. Mastné kyseliny v Celadrinu mají protizánětlivé účinky, které mohou pomoci snížit zánětlivé reakce v kloubech a okolních tkáních. To přispívá ke snížení bolesti a nepohodlí.
Rychlý účinek: Mnoho uživatelů hlásí rychlý nástup účinku po aplikaci Celadrinu. To může být užitečné pro koně, které trpí akutní bolestí nebo zánětem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celadrin™ je patentově chráněná látka, která obsahuje derivát cetylu a směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Celadrin™ spojuje dvě látky mající protizánětlivé účinky, které inhibují 5-lipooxigenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě zhoršují. Celadrin napomáhá vyššímu využití a vstřebání chondroprotektivní látky glukosamin sulfátu, a tím dochází k lepší a efektivnější výživě kloubních chrupavek.

Celadrin dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Tím zároveň dodává tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost - působí jako lubrikant kloubů. ALAVIS™ Celadrin pro koně podporuje efektivnější transport a zabudování chondroprotektivních látek do buněk kloubních chrupavek - chondrocytů, díky čemuž je rychleji zahájen proces obnovy a regenerace těchto tkání. ALAVIS™ Celadrin pro koně se metabolizuje v játrech, na jejichž tkáň má protektivní (ochranný) účinek a odtud ve formě lipoproteinů vstupuje do cílových buněk. Přípravek je v sypké formě a je tedy snadné přidávání koním do krmiva pomocí přiložené odměrky.

Denní dávka pro koně o hmotnosti 500 kg – první 3 dny podávejte 3 odměrky, dále pokračujte 2 odměrkami denně. Při výrazných klinických obtížích je možné individuálně denní dávku zvýšit až na 4 odměrky denně.

Obsah účinných látek Účinné látky v 1 kg: Celadrin™ 893 g Pomocné látky v 1 kg: maltodextrin 107

Přípravek je volně prodejný a je schválen ÚSKVBL pod číslem 043-13/C

Doplňkové parametry

Kategorie: Jezdecké vybavení pro jezdce a koně
Hmotnost: 0.086 kg
Určení: KLOUBY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: