DOVOLENÁ 20. - 21. 6. 2024 Vážení zákazníci, ve čtvrtek a pátek jsme všichni s našimi svěřenci na závodech a nebudeme se tak moci věnovat vašim objednávkám. Objednávky vyřídíme a budeme expedovat během pondělí 24.6. Pokud na dodání zboží spěcháte, s tímto malým zdržením počítejte. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vaši další návštěvu. Tým PETandYOU.eu

ANIMO - monitor aktivity

Neohodnoceno
Značka: SureFlap
1 490 Kč / ks 1 231 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Animo je profesionální monitor aktivity pro vašeho pejska, nebo kočičku. Monitor Vám poskytne maximální přehled pomocí mobilní aplikace o vašem mazlíčkovi, jak Váš pes jí, jaká je kvalita jeho spánku, nebo jakou má zrovna náladu. Malélehké a ponořitelné zařízení s výdrží baterie až 6 měsíců. 

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.
Velikost: Pro kočky, Pro malé psy, Pro střední psy
Skladem
Můžeme doručit do: 27.6.2024
1 490 Kč / ks
1 231 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Animo je přístroj pro sledování chování a aktivity psa, který se zcela jednoduše upevní na obojek. Sbírá informace o chování a aktivitách psa, učí se, dokumentuje a analyzuje typické pohyby a chování psa a může pomoci rozpoznat nezvyklé změny. Veškeré nasbírané údaje se zobrazují v denních, týdenních, měsíčních a ročních přehledech pro zobrazení dlouhodobých trendů a dočasných změn. Animo se stane každodenním průvodcem vašeho psa – při hrách na zahradě, při koupání v rybníce a samozřejmě na každodenní procházce. Můžete si být vždy jisti, že obdržíte všechny informace, které mohou přispět ke zdraví vašeho čtyřnohého přítele.

 

  • Ponořitelný - do hloubky až 1 metr po dobu až 30 minut
  • Dlouhá výdrž baterie - životnost baterie až 6 měsíců ( baterie CR2032)
  • Malé a pohodlné zařízení - váha pouze 22 gramů, průměr 37 mm
  • Synchronizace dat na vzdálenost do 10 m
  • Nastavitelné cíle pro zlepšení úrovně aktivity vašeho psa
  • Zdarma k dispozici v Google Play a Apple App Store
  • Obojek - vhodný pro šířku obojku 12 - 30 mm

Aktivita 

Animo sleduje celkový čas v hodinách a minutách, kdy je váš pes každý den aktivní, takže můžete zajistit, aby měl dostatek pohybu a vedl zdravý životní styl. Monitor aktivity Animo shromažďuje informace, jakmile budou připojeny k obojku vašeho psa.. Pokud je aktivita v aplikaci nastavena jako váš oblíbený cíl, obdržíte oznámení po dosažení cíle. Činnost je rozdělena do kategorií jako je chůze, běh nebo jakýkoli jiný pohyb, například hraní. Animo vám umožní stanovit denní cíl a sledovat tak pomocí grafů jeho pokrok prostřednictvím aplikace. Aktivita je rozdělena do tří úrovní intenzity (nízká, střední, vysoká).

Kalorie 

Spálené kalorie jsou sledovány u každého typu pohybu vašeho psa. Aplikace také poskytuje pokyny, kolik kalorií by měl pes denně spálit, na základě jeho hmotnosti, kastrovaného stavu a věku. Všechno, co váš pes dělá, dokonce i odpočinek na pohovce, spaluje kalorie. Animo sleduje kalorie, které váš pes spaluje každý den, a data lze prohlížet v aplikaci pomocí grafu podle dne, týdne, měsíce a roku.

Spánek

Pokud byla kvalita spánku vašeho psa včera v noci mnohem nižší než obvykle, obdržíte oznámení a můžete porovnat údaje o kvalitě spánku s průměrem vašeho psa. Definujte v aplikaci dobu spánku vašeho psa, např. 22:00 - 6:00. Animo zaznamenává data spánku pro každou noc na základě délky, kontinuity a množství pohybu během spánku.

Chování

Animo začne sbírat vzorce chování vašeho psa od okamžiku, kdy je připevněno k obojku. Existuje však 14denní období učení, kdy Animo stanoví, co je pro vašeho mazlíčka „normální“, aby bylo možné v hlášeních snadno zjistit jakýkoli nárůst chování. Jakmile se váš pes naučí, budou se zobrazovat jedinečné statistiky založené na jeho chování, pokud používáte Animo. Animo dokáže přesně detekovat, kdy váš pes štěká, škrábe se nebo se třese, a upozorní vás, kdykoli dojde k výraznému nárůstu některého z těchto chování.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chovatelské potřeby pro psy
Nabíjení: Baterie
velikost: Pro kočky, Pro malé psy, Pro střední psy
Napájení: baterie
Vodotěsnost: ponořitelný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: