Anýz

Neohodnoceno
Značka: Stiefel
383 Kč / ks 333 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Anýz pro koně pro zlepšení dýchání a zažívání. 
Anýz je aromatická rostlina obsahují látku - silici anetol, která uvolňuje hleny a odstraňuje křeče. Kromě toho i zvyšuje sekreci slin a žaludečních šťáv. Nejčastěji se proto u koní používá pro podporu trávení, dále při léčbě respiračních  onemocněních (kašel, rýma), ale využití má také pro snížení stresu koní s využitím aromaterapie, či masáže. 

Balení obsahuje celá semena.

Krmný návod*: 20 g denně (500g = do 25 dní)

 

Detailní informace

Varianta: Sáček, 500 g
Skladem
Můžeme doručit do: 2.10.2023
383 Kč / ks
333 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Anýz má široké spektrum působení na organismus. Může působit často blahodárně na celý zažívací aparát. Může pomoci k zachování pravidelnosti peristaltiky střev a k produkci trávicích šťáv. Éterické oleje obsažené v anýzu mohou pomoci průduškám a celému dýchacímu systému, kdy napomáhají rozpouštění hlenů a ulehčují odkašlávání.

Doplňkové krmivo pro koně.

Obsahuje přírodní anetol, ansiketon, anýzovou kyselinu, acetaldehyd, acetylcholin, azulen, bergapten, chamazulen, eugenol, kumarin, miristicin, salicyláty atd.   

Krmný návod*: 20 g denně (500g = do 25 dní)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STIEFEL - Po 30 letech na trhu je Stiefel stále nejlepší volbou pro koně.

Stiefel je inovativní výrobce, který vyrábí krmivo, krmné doplňky a produkty k péči o koně. Produkty zn. Stiefel jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků. Na národní i mezinárodní úrovni jsou přijímány a používány nejen sportovními jezdci, ale také v amatérském sportu a mezi majiteli a chovateli koní. 
Vysoce kvalitní suroviny a udržitelnost jsou základními kameny společnosti Stiefel. Stiefel používá vysoce kvalitní produkty, které jsou zpracovány nejmodernější technologií. Při výběru našich surovin dbáme na zboží bez GMO a udržitelné pěstování.

Mezi produkty značky Stiefel naleznete přípravky pro podporu pohybového aparátu, dýchaní i trávení. Ze široké škály produktů lze také vybírat přípravky pro péči o kopyta či srst a hřívu.