DOVOLENÁ 20. - 21. 6. 2024 Vážení zákazníci, ve čtvrtek a pátek jsme všichni s našimi svěřenci na závodech a nebudeme se tak moci věnovat vašim objednávkám. Objednávky vyřídíme a budeme expedovat během pondělí 24.6. Pokud na dodání zboží spěcháte, s tímto malým zdržením počítejte. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vaši další návštěvu. Tým PETandYOU.eu

Westernové 1 x lomené stihlo

Neohodnoceno
Značka: Waldhausen
450 Kč / ks 372 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Jedenkrát lomené westernové udidlo ze sladkého kovu a měděnými vsazenými kroužky. Tloušťka 15 mm, kroužky Ø 65 mm

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.
Velikost: 12,5 cm
Do týdne
Můžeme doručit do: 1.7.2024
450 Kč / ks
372 Kč bez DPH
Velikost: 13,5 cm
Do týdne
Můžeme doručit do: 1.7.2024
450 Kč / ks
372 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Jedenkrát lomené westernové udidlo ze sladkého kovu a měděnými vsazenými kroužky. Tloušťka 15 mm, kroužky Ø 65 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Waldhausen byla založena v roce 1836 v Německu a během své dlouhé historie si vybudovala pověst spolehlivé značky s důrazem na kvalitu a funkčnost svých výrobků.

Waldhausen je značka specializující se na výrobu a prodej vybavení a potřeb pro jezdectví. Je známá svými kvalitními výrobky pro koně, jezdce a stáje. Waldhausen nabízí širokou škálu produktů, včetně sedel, uzd, sedlových podložek, ohlávek, jezdeckého oblečení, bot a mnoho dalšího.

Waldhausen se zaměřuje na inovace a používá moderní technologie při výrobě svých produktů. Spolupracuje s odborníky na jezdectví, aby zajistil, že jejich vybavení splňuje vysoké standardy bezpečnosti a pohodlí pro jezdce a koně.

Značka Waldhausen má širokou distribuční síť a její produkty jsou k dispozici ve specializovaných jezdeckých obchodech po celém světě. Mnoho jezdců si vybírá Waldhausen pro jeho spolehlivost, kvalitu a atraktivní design.