Farnam Adams™ Plus Fogger ( 3 PACK ) 90 ml

Neohodnoceno
Značka: Farnam
862 Kč / ks 712 Kč bez DPH
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Farnam Adams™ Plus Fogger - aerosol proti hmyzu

Jednoduše postavíte na vybrané místo a necháte uvolňující se aerosol dělat svoji práci. Zabíjí blechy a klíšťata, vajíčka blech, šváby, mravence, pavouky, moskyty a rybenku domácí.  Chrání 7 měsíců!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Zabíjí blechy a klíšťata, vajíčka blech, šváby, mravence, pavouky, moskyty a rybenku domácí.
 • Dosáhne na blechy schované v kobercích, rohožích, závěsech, čalounění, psích peleších a mezerách v podlaze.
 • K použití v rodinných pokojích, velkých pokojích, garážích a boudách.
 • Nezanechává žádný dlouhotrvající zápach.
 • Obsahuje PRECOR®, což je "Regulátor růstu hmyzu".
 • Chrání po dobu 7 měsíců.

Hlavní výhodou produktu je, že jej postavíte do místnosti a necháte obsah volně uvolňovat, čímž se aerosol dostane do všech potřebných míst. Díky této unikátní výhodě dosáhnete totální regulace nežádoucích parazitů.Dodáváno v tzv. "trojpaku".

Obsahuje 3x samostatný aerosol, tj. 3x 90g balení.

Složení:

(S)-Methoprene ... 0,09%
Permetrhin ... 0,58%
Ostatní ... 99,33%

NÁVOD K POUŽITÍ: ( !!! čtěte velmi pozorně !!! )
Všechny povrchy, kde připravujete potraviny, by měli být zakryty během aplikace nebo pečlivě omyty po aplikaci. Volně položené potraviny zakryjte nebo ukliďte.

Před použitím dobře protřepejte.

 1. Před vypuštěním aerosolu důkladně vyluxujte. Pro maximální efekt otevřete dvířka všech skříněk, kabinetů a dveří. Ukliďte nebo zakryjte volně položené potraviny, talíře, kuchyňské nástroje na přípravu potravin a povrchy, kde připravujete potraviny. V místnosti nenechávejte zvířata ani ptáky a zakryjte akvária. VYPNĚTE VŠECHNY HOŘLAVÉ ZDROJE JAKO PLAMENOVÉ HOŘÁKY, JINÉ OTEVŘENÉ OHNĚ NEBO ELEKTRICKÉ PŘÍSTROJE JAKO LEDNIČKY atp. V případě potřeby povolejte specializovanou firmu na uzavření plynových zdrojů.

 2. Použijte jednu láhev ( 1x90 ml ) na každých cca 35 m2 (místnost o velikosti 8x5 o výšce stropu 2,5 = 85 m3 ). NEPOUŽÍVEJTE VÍCE NEŽ JEDEN „FOGGER“ NA JEDNU MÍSTNOST. NEPOUŽÍVEJTE V MALÝCH UZAVŘENÝCH MÍSTNOSTECH JAKO JSOU ŠATNY, KABINETY NEBO POD STOLEM. NEPOUŽÍVEJTE V MÍSTNOSTI MENŠÍ NEŽ 1,5x1,5 m – NAMÍSTO TOHO NECHTE AEROSOL VNIKNOUT DO MALÉ MÍSTNOSTI Z JINÝCH VĚTŠÍCH POKOJŮ.

 3. Před aplikací v garáži odstraňte vozidla.

 4. Aerosol umístěte na vyšší bod uprostřed místnosti (např. na stojánek nebo stůl) a vložte pod něj novinový papír. Zároveň rozmístěte novinový papír na podlahu v okruhu cca jednoho kroku od místa rozprašování.

 5. Před aktivováním nakloňte láhev mimo svůj obličej (aerosol vychází směrem přímo vzhůru z láhve). Stiskněte hranu aplikačního jazýčku pevně směrem dolů, dokud nedojde k zacvaknutí.

 6. Po aktivování aerosolu ihned opusťte místnost nebo dům. Nechejte „zamořenou“ oblast uzavřenou alespoň na 2 hodiny. Poté otevřete všechna okna a dveře po dobu 1 hodiny před tím než se do místnosti vrátíte.

 7. Pro nejlepší výsledky doporučujeme kombinovat s produkty ADAM´S PLUS určenými k bodovému ošetření postižených míst nebo v oblastech, kde bude pro aerosol těžké dosáhnout penetrace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky k ochraně koně proti hmyzu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Farnam - Profesionální péče o zvířata již více než 70 let.
Značka Farnam  má více než 70letou historii.  Za tu dobu se etablovala jako spolehlivý a inovativní partner v oblasti zdraví a výživy zvířat. V nabídce má širokou škálu produktů pro potřeby mnoha druhů zvířat, včetně koní, psů, koček, hospodářských zvířat a dalších domácích mazlíčků. Nabídka zahrnuje výrobky pro ochranu proti hmyzu, prostředky pro péči o srst a kopyta, vitamíny a minerály, a mnoho dalších krmných doplňků.
Farnam je známý a oblíbený pro svou kvalitu, spolehlivost a  především účinnost svých produktů. 
Mezi nejoblíbenější produkty patří Farnam MSM, špičkový lesk na hřívu Farnam Laser Sheen Shine, vysoce účinný repelent Tri-tec, homeopatický zklidňující přípravek Quietex a mnoho dalších.