DOVOLENÁ 20. - 21. 6. 2024 Vážení zákazníci, ve čtvrtek a pátek jsme všichni s našimi svěřenci na závodech a nebudeme se tak moci věnovat vašim objednávkám. Objednávky vyřídíme a budeme expedovat během pondělí 24.6. Pokud na dodání zboží spěcháte, s tímto malým zdržením počítejte. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vaši další návštěvu. Tým PETandYOU.eu

Postroje pro psy

Postroje pro psy (kšíry pro psy) jsou šikovnou alternativou, pokud nechcete sáhnout po klasickém obojku. Ve srovnání s obojkem se postroj nezapíná kolem krku, ale obepíná hrudník a díky tomu dokáže lépe rozložit tažnou sílu pejska. Jsou tak ideálním pomocníkem pro majitele psů, kteří mají problém s taháním. Pro tyto pejsky jsou dokonce k mání speciální postroje určené právě proti tahání, tyto mají uchycovací oko umístěné ve předu.   Kromě procházek se postroj pro psa také dobře hodí na sportovní aktivity, jako je běh či jízda se psím spřežením. Existuje také bezpečnostní postroj pro cestování se psem v autě. 

Při výběru postroje dbejte na výběr správné velikosti, zvažte, na které aktivity budete postroj primárně používat a  nezapomeňte, že se vám i vašemu pejskovi postroj také musí líbit.

 

Nejprodávanější

13 položek celkem
Postroj pro psy proti tahání EasyWalk
549 Kč

Easy Walk ™ postroj pro psy je navržen tak, aby jemně odradil psa od tahání při chůzi na vodítku. Harness postroj se lehce používá a pejskovi sedí perfektně.

P2110
Postroj pro psy Maestro, vínový
373 Kč

Postroj pro psy Maestro 2.0., vínový• vnitřní strana vyrobena z prodyšného měkkého polyesteru• s integrovanou rukojetí pro držení a zvedání• s identifikační schránkou• chromované kování, reflexní první popruh a švy• extra pevné prošívání a stabilní nylonový materiál• materiál: Nylon

+ další
80687
Reflexní postroj pro psy, oranžový
od 203 Kč

Reflexní postroj pro psy, oranžový• s neoprenovou podšívkou pro lepší komfort při nošení• vysoce kvalitní nylonová tkanina s reflexním více barevným lemem• kvalitní kování• pevný materiál• zapínání na přezku• plynule nastavitelnéobvod krku: 52 cm obvod kolem břicha: 70-90 cm šířka pásku: 25 mm

81058
Postroj pes Bezpečnostní do auta Zolux
Oblíbené
od 217 Kč

Pro pohodlné cestování! Postroj umožňuje připojit vašeho psa ve vozidle pomocí bezpečnostního řemínku do pásového úchytného systému auta. Spona jednoduše zacvakne stejně jako bezpečnostní pás. Je vhodný pro všechna vozidla mimo vozů Volvo. Je ideální také pro každodenní procházky, postroj stačí připnout ke standardnímu vodítku. Obvod hrudníku: S – 66cm max M – 76cm max L – 86cm max XL – 96cm max Délka vodítka: S: 42 - 64,5cm M: 49 -...

+ další
NOVI86487
Kšíry pro psa Reedog DINO BLACK
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, model s motivem dinosaura z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje, velmi pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka. 

P51955
Kšíry pro psa Reedog SEA
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, model s motivem mořských živočichů z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje, velmi pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka. 

P51963
Kšíry pro psa Reedog PUPPY
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, model s motivem štěňátek z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje, velmi pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka.   

P51947
Kšíry pro psa Reedog HORSE
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, model s motivem koně z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje. Pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka. 

P51967
Kšíry pro psa Reedog CAMO
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, model s motivem maskáče z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje. Pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka. 

P51939
Kšíry pro psa Reedog LEO
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, model s motivem tmavého leoparda z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje. Pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka.   

P51923
Kšíry pro psa Reedog LEMON
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, model s motivem citrónu z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje. Pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka. 

P51907
Kšíry pro psa Reedog BEAR
od 487 Kč

Designový postroj pro psa, s motivem medvěda z lehkého a prodyšného materiálů a logem Reedog na hrudní části postroje. Pohodlný střih a provedení, netrhá srst, netlačí a nedře vašeho mazlíčka, je vhodnou variantou pro pejsky kteří táhnout, aby nebyla zatěžována krční páteř. Součástí je kroužek pro uchycení vodítka.     

P51903
Postroj pro psa EasySport™
od 826 Kč

Postroj pro psa EasySport ™ je plně nastavitelný a polstrovaný postroj, který poskytuje maximální komfort pro psa.

P6567

Existuje několik různých druhů postrojů pro psy, které se liší v konstrukci a účelu. Zde jsou některé z nejběžnějších typů postrojů a jak se odlišují:

  1. Hrudníkový postroj (Harness): Tento typ postroje se obvykle nasazuje kolem hrudníku a ramen psa. Hrudníkový postroj je ideální pro psy, kteří mají tendenci tahat na vodítku, protože rozkládá tlak rovnoměrně po hrudi a ramenou, což snižuje riziko poškození krku. Je také často používán pro sporty jako canicross nebo jiné aktivity, kde pes táhne nebo běží.

  2. Postroj pro bezpečnost v autě (Car Safety Harness): Tento typ postroje je navržen pro bezpečnou jízdu psa v autě. Připoutá se do bezpečnostního pásu automobilu a zabraňuje psovi pohybovat se po voze nebo vyskakovat z okna během jízdy.

  3. Trekkingový postroj (Backpack Harness): Trekkingový postroj má kromě postroje pro psa také kapsy nebo místa na připevnění vybavení. Je vhodný pro výlety do přírody, kdy můžete psa vybavit potřebnými věcmi a nádobím na vodu.

  4. Postroj pro vycvičování (Training Harness): Tento typ postroje je navržen pro trénink a výchovu psa. Má různé uchycení na vodítko, které umožňuje majiteli rychleji reagovat na chování psa a poskytovat různé signály během výcviku.

  5. Postroj pro agility (Agility Harness): Postroj pro agility je lehký a pohodlný postroj, který je vhodný pro psí sporty, jako je agility nebo flyball. Je navržen tak, aby pes měl volný pohyb a zároveň byl dobře kontrolovatelný.

  6. Popruh na nohy (Leg Loops): Tento druh postroje má popruhy kolem nohou psa a může být užitečný pro specifické účely, jako je horolezectví nebo zachraňování psa z obtížných situací.

Každý typ postroje má své vlastní výhody a nevýhody a je vhodný pro různé situace a potřeby psa a jeho majitele. Je důležité vybrat ten správný postroj, který bude zohledňovat velikost, aktivitu a výcvik psa, aby byl pes pohodlný a bezpečný.