Premin vitamin C 50

Akce
Neohodnoceno
Značka: Premin
od 490 Kč / ks od 438 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vitamín C pro koně - důležitý pomocník nejen v zimním období. 

Vitamin C zasahuje do celkového metabolismu organismu, zvyšuje odolnost organismu proti infekcím, je důležitý pro zdraví pojivových tkání, kostí, šlach a vazů, pomáhá regenerovat (“použitý”) vitamin E,  působí protistresově a urychluje regeneraci po zátěži.

Bohatým zdrojem vitaminu C je čerstvá tráva, seno je však prakticky bez vitaminu C, a tak v zimě, kdy je kůň na seně, jeho hladina v krvi klesá a je dobré ho doplnit.

Krmný doplněk je určený pro všechny kategorie koní.

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.
Balení: 5kg
Do 3-5 dnů
Můžeme doručit do: 25.7.2024
1 899 Kč / ks
1 696 Kč bez DPH
Balení: 1kg
Do 3-5 dnů
Můžeme doručit do: 25.7.2024
490 Kč / ks
438 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Většina savců, včetně koní, dokáže vitamin C vyrábět z glukózy v játrech.  Bohatým zdrojem vitaminu C je čerstvá tráva, seno je však prakticky bez vitaminu C, a tak v zimě, kdy je kůň na seně, jeho hladina v krvi klesá.

Obsahuje mimo jiné: vitamin C 50%

Dávkování: Přímo do nápoje nebo do krmné dávky  v množství 3g na kus a den, tj. přibližně jedna kávová lžička na kus a den, u hříbat dávkovat poloviční množství.

Balení: 1kg a 5kg balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmné doplňky pro koně na podporu metabolismu, imunity a výkonu
Určení: VITAMÍN C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Premin® - Česká minerální a doplňková krmiva pro koně

Výrobce značky Premin -  VVS Verměřovice se může pochlubit již padesátiletou historií.   V roce 2006 chtěli pro svého dostihového mladíka Childe Harolda jen tu nejlepší výživu. Podle poznatků a povědomí o výživě zvířat, kterou ve VVS měli, připravili recepty doplňků výživy. Tím VVS pootevřeli dveře do zcela nového, odvětví, do výživy koní. Nezůstalo totiž jen u Childíka, VVS se rozhodli  se v tomto segmentu uplatnit. 

Dnes se formulacím receptur věnuje tým profesionálů, odborníků na výživu a veterinárních lékařů. Zpětnou vazbou je především zdraví a výkon koní. Výhodou VVS a tedy naší značky Premin je i dokonalá výrobní technologie, která zaručuje stoprocentní dosledovanost všech komponent, které se procesu výroby účastní.  VVS využívá, jako jediní v České republice RFID technologii. Míchací a balící zařízení, dílem robotické, patří rovněž k tomu nejmodernějšímu, co na světě existuje.

VVS Verměřovice s.r.o.

Počátky výroby minerálních krmných doplňků ve Verměřovicích se datují na listopad roku 1970. Tvůrci jejich prvních receptur byli významní profesoři a vědečtí pracovníci, kteří významně ovlivnili výživu zvířat. Začínalo se s výrobou tzv. MIX mléka, později se přidala výroba minerálních krmných přísad a nakonec premixů.
Od listopadu 2013 je VVS Verměřovice držitelem certifikátu GMP+B1 pro oblast "Výroba minerálních krmiv, doplňkových krmiv a premixů pro zvířata a obchod s krmnými surovinami a doplňkovými látkami."