DOVOLENÁ 20. - 21. 6. 2024 Vážení zákazníci, ve čtvrtek a pátek jsme všichni s našimi svěřenci na závodech a nebudeme se tak moci věnovat vašim objednávkám. Objednávky vyřídíme a budeme expedovat během pondělí 24.6. Pokud na dodání zboží spěcháte, s tímto malým zdržením počítejte. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vaši další návštěvu. Tým PETandYOU.eu

DROMY Kašlík A+ bylinná směs na kašel u koní

Neohodnoceno
Značka: DROMY
742 Kč / ks 613 Kč bez DPH
Skladem - expres
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Směs bylin pro koně doplněná o vyvazovač mykotoxinů. Tato bylinková směs je ověřena mnoha uživateli  při potížích s kašlem a podrážděnými dýchacími cestami. Směs obsahuje například šalvěj, kořen proskurníku, rdesno, tymián, eukalypt, kopřivu, bez a další bylinky známé pro svoje pozitivní účinky na dýchací cesty a kašel. 

 Balení  2100g na 21 dní. Dávkování 100g denně pro koně o hmotnosti 500 - 600 kg. 

 

Detailní informace

Poradíme
5% SLEVA na opakované nákupy | PETandYOU
Individuální objedávky - Objednáme pro vás, co jste nenašli. Zavolejte.

Detailní popis produktu

Je doporučeno pro podporu při akutních i chronických onemocněních dýchacích cest, chřipce, kašle a nachlazení. Také je vhodné v případě podezření na nekvalitní krmivo obsahující plísně a mykotoxiny.

Směs vybraných 12 bylin usnadňuje koni vykašlávání a uklidňuje podrážděnou sliznici. Vyvazovač mykotoxinů obsahuje kvasinky s narušenými mezibuněčnými stěnami. Tyto kvasinky se váží na toxiny v krmivu během průchodu trávicím traktem a jsou následně vyloučeny trusem. Toto doplňkové krmivo je vhodné pro dlouhodobé podávání a je ideální pro mladé koně, březí klisny a laktující klisny. Při potřebě lze podávat i s přestávkami po celý rok.

Toto krmivo může být podáváno v jakémkoli věku zvířete a je vhodné pro všechny kategorie koní. V případě pochybností o vhodnosti produktu doporučujeme konzultovat jeho podávání s veterinárním lékařem.

Doplňkové krmivo pro koně - složení:
Mycosorb A +, Salviae officinalis herba, Althaeae radix, Polygoni avicularis herba, Thymi herba, Eucalypti Folium cs., Urticae herba, Sambuci flos, Silybum marianum (L.), Linum Usitatissimum Linaceae, Nigella Sativa, Plantaginis folium, Verbascum densiflorum,  Foeniculi fructus, Liquiritiae radix.

Dávkování:
100 g  - ± 2 odměrky pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg, do krmné dávky.
Dávku je možno rozdělit do ranního i večerního krmení na ½.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: