Bodreek

Bodreek.cz

Bodreek jsou krmiva zrozené pod Tatrami s bohatými holistickými recepturami, s vysokým obsahem lokálního masa, ovoce, zeleniny a rostlinných extraktů. A to tu doteď ještě nebylo!

ENDEMIC NUTRITION SYSTEM

Je filozofie a metodika sestavování jídelníčku pro psy vyvinutá na Slovensku. Ve spolupráci s více než 500 chovatelskými stanicemi FCI a kynology ze Slovenska a České republiky se nám podařilo vytvořit nástroje na zformování co nejoptimálnějšího složení krmiv pro psy.

NAŠE PRINCIPY:

Endemický, jako původní, regionální a lokální. Je to princip spotřebovávat a zpracovávat maso a přílohy z regionálních zdrojů. Regionální je zdravější, lépe kontrolovaný a je ekologický, protože necestuje loděmi, ani letadly.

Nativní, jak pro organismus známý a přirozený. Receptura má být bohatá, chutná a výživná, nikoli však sestavena ze surovin, které jsou pro psy nepřirozené a nikdy se s nimi nemohli setkat. Pro Evropu nativní zdroje, jako je hovězí maso, jehněčí, kachní, vepřové, králičí a dlouhodobě už i krůtí, nám umožňují dokonalé pokrytí aminokyselinových požadavků každého psa, každého plemene.

Etický, krmiva Bodreek obsahují kvalitní maso pocházející ze stejných zdrojů jako maso pro lidskou spotřebu, avšak ani jedno hospodářské zvíře nebylo poraženo pro jejich výrobu. Považujeme za neetické zabíjet zvířata pro nasycení jiných zvířat. Maso - zpracovatelský průmysl poskytuje dostatek vysoce kvalitního masa a ořezů na to, abychom se vyhnuli chovu a zabíjení zvířat pouze pro účely výroby krmiv pro psy. Navíc naše krmiva byly testovány pouze na psech v jejich přirozeném prostředí, přímo v chovatelských stanicích FCI.

Žádné produkty značky Bodreek nebyly nalezeny...